SurvıvorTelevizyon

Survivor 2019’un ilk yarışmacısı MasterChef’ten…Hakan Kanık kimdir?

TV8’de yayınlanan ekranların fenomen yarışma programı Survivor için geri sayım başladı. Takımlar için yarışmacı seçimleri başladı. Yarışmanın resmen açıklanan ilk yarışmacısı MasterChef yarışmasından. Hakan Kanık, resmen açıklanan ilk yarışmacı oldu. Peki, 2019 Survivor yarışmasında yarışmacı olarak seçilen Hakan Kanık kimdir?

YARIŞMACILAR ANKETLE BELİRLENİYOR

Destekten TR

TV8’in sevilen ve ilgiyle izlenen yarışması Survivor 2019’un geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Şubat ayı içinde yayınlanmaya başlayacak. Acun Medya’nın şu sıralardaki en büyük uğraşısı ise titizlikle yürüttüğü yarışmacı seçmeleri.

Destekten TR

Acunn.com sitesinde yapılan anketlerle izleyicinin nabzı tutuluyor. Bu yıl, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak özellikle Gönüllüler Takımı’ndaki yarışmacıları izleyicilerin talepleri belirleyeceğe benziyor.

Destekten TR

blank

MASTERCHEF YARIŞMACISI HAKAN KANIK KİMDİR?

2019 Survivor Türkiye’nin ilk yarışmacısı Hakan Kanık şu sıralar yarışma için adının açıklanmasıyla gündemde. Peki hakan kanık kimdir? İşte bu sorunun cevabı…

Hakan Kanık, 17 Haziran 1999 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokula ailesi ile gittiği Amerika’da başladı. Hakan Kanık, eğitimine Türkiye’de devam etti. Resim konusunda yetenekli olan Kanık, lise eğitimimi Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi’nde Resim ve Sanat Tarihi Bölümü’nde tamamladı. 18 yaşına girer girmez Bodrum’da 2michelin yıldızlı İtalyan bir şefle çalışmaya başladı.

Bir dönem Harun Erdenay’ın desteğiyle basketbola yönelen Hakan Kanık, Fenerbahçe’de oynadı. O dönem koçu tarafından atletizme yönlendirilen Hakan Kanık, atletizm yaptığı dönemde vücudu çok zayıf olduğu için vücut geliştirmeye ilgi duydu. Yaklaşık 4 yıldır, vücut geliştirme yapıyor…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR