SurvıvorTelevizyon

Survivor 2020’de yarışmacılara ödül olan villanın hangi ünlüye ait olduğu ortaya çıktı

Acun Ilıcalı’nın sahibini sır gibi sakladığı, Survivor 2020’de iki kez yarışmacılara ödül olarak sunulan malikanenin hangi dünyaca ünlü isme ait olduğu ortaya çıktı. Hakan Hatipoğlu, malikanenin hangi ünlüye ait olduğunu açıkladı. İşte, o isim…

Koronavirus salgını nedeniyle seyahatlerin kısıtlanmasıyla birlikte Survivor 2020 ödüllerinde de değişiklik yaşandı. Geçtiğimiz yıllarda ödül kazanan yarışmacıları sık sık başka ülkelere götüren Acun Ilıcalı, bu sene ise ödülleri Dominik’te kaldıkları bölgenin imkanlarıyla vermeye başladı. Ilıcalı, yarışmacıların büyük ödülleri için ise dünyaca ünlü bir yıldızın malikanesini kullanıyor.

Survivor 2020’de ünlüler ve gönüllüler takımlarının mücadelesi sonunda kazanan takıma ödül olarak verilen lüks villanın sahibi oldu. Daha önce Acun Ilıcalı malikanenin sahibini açıklamazken sadece ünlü bir sanatçıya ait olduğunu dile getirmişti.

MALİKANENİN SAHİBİNİ HAKAN HATİPOĞLU AÇIKLADI

Evin kime ait olduğunu ise Survivor Panorama programının sunucusu Hakan Hatipoğlu dile getirdi.

Ekranlara da yansıyan malikanenin bir dönem Jennifer Lopez ile evli olan dünyaca ünlü şarkıcı Marc Anthony’ye ait olduğu açıklandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu