Survıvor

Survivor 2020’nin finalinde Barış; Demet Akalın, Danla Biliç ve Aleyna Tilki ittifakını yenebilecek mi?

Survivor 2020’de final akşamı geldi çattı. Cemal Can ve Barış finalde karşı karşıya geldiler. SMS oyları 2020 Survivor şampiyonunu belirleyecek. Herkesin merak ettiği soru şu; finalin kazananı Cemal Can mı olacak yoksa barış mı? Sosyal medyada ünlülerin Cemal Can’dan yana olan tavırları dengeleri değiştirebilecek mi? Demet Akalın, Danla Biliç ve Aleyna Tilki’nin Cemal Can lehine sosyal medyada SMS çağrıları yapması Barış’ın işini hayli zorlaştıracağa benziyor.

BARIŞ MI ŞAMPİYON OLACAK YOKSA CEMAL CAN MI?

Bu gece Survivor 2020’nin finali gerçekleşirken, sosyal medya milyonlarca takipçisi olan ünlü isimler Cemal Can’dan yana açıkça tavır koymaları Barış’ı yalnızlaştırırken gelen SMS oyları sonucu belirleyecek.

Öte yandan Demet Akalın, sosyal medya fenomeni Danla Biliç ve Aleyna Tilki, Cemal Can’dan yana takipçilerinden oy isteyen paylaşımlarına son sürat devam ediyorlar.

Ünlü isimler, adeta bir kampanya edasıyla Cemal Can için milyonlarca takipçilerinden SMS oyu istiyorlar. Bu durum diğer finalist Barış’ın adeta kabusu olmuş durumda. Şimdi soru şu; Barış, özellikle sosyal medyada ünlülerin estirdiği bu rüzgarın üstesinden gelebilecek SMS oylarını bulabilecek mi?

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Akşam Cemal Can’a oy atarmıyız? Şampiyon olmayı kimse bu kadar haketmedi🌺🌸

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sosyal medya Twitter’da Survivor 2020’yi yakından takip edenler ikiye bölünmüş durumda. #BarışYaz1890aGönder ve #Barismuratyağcı etiketleriyle yapılan paylaşımlara bakılırsa Barış, Cemal Can’a göre sanki yarım adım daha önde gibi görünüyor.

Cemal Can’ı destekleyenler ise #cemalcancanseven etiketiyle yaptıkları paylaşımla dikkat çekiyorlar. İki isim de saatlerce önceden Twitter’da en çok konuşulan konu olmayı (Trend Topic) fazlasıyla başarmış görünüyorlar.

Herkesin merak ettiği soru ise Demet Akalın, Danla Biliç ve Aleyna Tilki’nin başından beri Cemal Can’dan yana takipçilerini yönlendirmeleri sonuca ne derece etki edecek?

Twitter’da Demet Akalın’ın 6.7 milyon, Danla Biliç’in 2.5 milyon, Aleyna Tilki’nin 513 bin takipçisi bulunuyor. İnstagram’da ise Danla Biliç’in 5.5 milyon, Demet Akalın’ın 9.6 milyon, Aleyna Tilki’nin ise 2.7 milyon takipçisi bulunuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu