Survıvor

Acun Ilıcalı, Survivor 2020`nin finalinin yapılacağı mekanı belirledi

Survivor finali nerede olacak? Survivor 2020’de büyük finale sayılı günler kala, Acun Ilıcalı şampiyonun belli olacağı final gecesiyle ilgili açıklama yaptı. Büyük finalin Galataport’da yapılacağını söyleyen Acun Ilıcalı, final tarihini de açıkladı. Elif’in elenmesi ardından Survivor’da final dörtlüsü Berkan, Barış, Cemal Can ve Yasin’den kimin şampiyon olacağı merakla bekleniyor. İşte, 2020 Survivor final tarihiyle ilgili bilgiler.

Survivor finali ne zaman, nerede yapılacak? Survivor 2020 sezonunun son günleri gelirken, şampiyonluk yarışı da kızıştı. Survivor izleyenleri yarışmacı sayısının 4’e düşmesiyle, Survivor 2020 finalinin gerçekleşeceği tarihe odaklandı. Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Survivor 2020’nin final bölümüyle ilgili detayları paylaştı. İşte 2020 Survivor’ın biteceği tarihi…

Şubat ayında başlayan ve aylardır süren Survivor 2020 mücadelesine artık sona geldi. Elif’in elenmesi ardından Survivor’da final dörtlüsü Berkan, Barış, Cemal Can ve Yasin oldu. Survivor 2020’de final dörtlüsüne kalan bu isimlerden biri SMS oylaması sonucunda ‘Survivor 2020 şampiyonu’ unvanına sahip olacak.

Canlı yayın dokunulmazlık oyunu sonrası açıklama yapan Acun Ilıcalı, Survivor 2020 finalinin Galataport’ta olacağını söyledi.

Acun Ilıcalı şunları söyledi:

“Hiçbir Survivor’da, hiçbir zaman yapılmamış bir şeyi ilk defa biz yapacağız. Bu dünyada da bir ilk olacak. Dominik’teki oyun canlı olarak yayınlanacak. Son dört yarışmacı yarışırken tüm Türkiye bu oyunu canlı olarak izleyecek. Ve oyundan sonraki konseyde canlı olacak. Yani müthiş iki gün sizi bekliyor. Canlı yayınlanan oyun çekeceğiz. Birinci gün yayınlandıktan sonra ikinci gün de oyun ve konseyler de canlı yayınlanacak.

SURVİVOR FİNALİ İSTANBUL’DA

Canlı yayınlı eleme olacak. Üç yarışmacı kalacak. Kalan üç yarışmacı, biri elendikten sonra, yüzleşme dediğimiz konseye çıkacak. Bu konseyde, bu üç yarışmacı, yapılacak bağlantı ile eski yarışmacılarla buluşacak. Bu 3 yarışmacının oylamasının yaşanacağı bu geceden sonra bir canlı yayında iki finalisti ortaya çıkacak.

İki yarışmacı ortaya çıktıktan sonra 2 yarışmacı benimle birlikte gece uçağa binecek.Ve 13’ü akşamı Türkiye’de olacak. Büyük finale doğru yola çıkacağız.
Çarşamba, Perşembe yeni dokunulmazlıklar oynanacak. Perşembe akşamı eleme olacak. Ve 4 yarışmacı kalacak. Cuma ve Cumartesi canlı yayınlanacak iki oyun, iki konsey sizi bekliyor. Cumartesi akşamı eleme olacak. Pazar günü üç yarışmacı kalmış olacak. Bu üç yarışmacı, İstanbul’daki yarışmacılarla Survivor’da yüzleşme dediğimiz bölümü yaşayacak. Oradaki yarışmacılar, sorular soracak. Canlı yayında oylama olacak. Sonra seyircilerimizin oyuyla finale çıkan iki yarışmacı, aynı gece konsey sonrası uçağa binerek Pazartesi günü İstanbul’da Büyük Finalde yerlerini alacak.

Büyük final Pazartesi ve Salı olacak. Bu sene Survivor’da final iki gün sürecek. Ve Salı akşamı da yani 14 Temmuz Salı akşamı Survivor’ın şampiyonu, bu yılın şampiyonu, bu yılın Survivor’ı ortaya çıkacak.”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu