Survıvor

Survivor 2020’nin şampiyonu Cemal Can oldu

Survivor 2020 finalinde kazanan bu gece belli oldu. Acun Ilıcalı Survivor 2020 şampiyonunun Cemal Can olduğunu açıkladı.

Yayınlandığı her gün reytinglerde üst sıralara tırmanan ve büyük bir izleyici kitlesi bulunan Survivor yarışmasında bu akşam büyük final yapıldı. Acun Ilıcalı’nın da pandemi nedeniyle uzun süre Dominik Cumhuriyeti’nde kaldığı Survivor 2020 resmen sona erdi. Şampiyonun belirlendiği Survivor 2020 finalinde, izleyicilere yarışmacıların ada hayatındaki komik anlardan görüntüler aktarıldı. Eğlenceli anların yaşandığı Survivor 2020 büyük finalinde şampiyon SMS oylarının ardından belli oldu. Acun Ilıcalı Survivor 2020 şampiyonunun Cemal Can olduğunu açıkladı.

SURVİVOR 2020 ŞAMPİYONU CEMAL CAN CANSEVENOLDU

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışması bu akşam sona erdi. Survivor takipçileri şampiyonun kim olacağını merak içersinde bekledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Barış ile Cemal Can arasındaki SMS oyları açıklandı ve daha fazla oyu alarak Survivor 2020 şampiyonu seçilen isim Cemal Can Canseven oldu.

Survivor 2020’de final koltuğuna kadar gelerek Barış ile oylamaya kalan Cemal Can Canseven daha fazla oy alarak Survivor 2020 şampiyonu oldu. Ada hayatında duygusallığıyla bilienen aynı zamanda parkurlarda gösterdiği performansla da dikkatleri üzerine çeken Cemal Can şampiyonluğun ardından göz yaşlarına hakim olamadı.

Sonuçların açıklanmasının ardından Cemal Can, “Burada iki kazanan var. Hayaldi gerçek oldu, tek bir şey söyleyeceğim. Hayallerinizin peşinden gidin, sonucu ne olursa olsun. Birbirinizin kalbini kılmayın” açıklamasını yaptı.

İkinci olan Barış ise, “Survivor’a gelip şampiyon olmak herkesin hayali ama benden başka birini seçecek olsaydım Cemal Can’ın şampiyon olmasını isterdim, o yüzden gönlüm çok rahat” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu