Televizyon

Survivor All Star’da Acun Ilıcalı’nın Habertürk tepkisi

Survivor All Star’da Acun Ilıcalı’nın Habertürk tepkisi… Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan son bölümünde gerçekleşen ada konseyinde, Acun Ilıcalı’nın Habertürk ve Ciner grubuna yönelik eleştirisi dikkat çekti.
Acun Ilıcalı, konsey oylamasına geçmeden önce “Bir açıklama yapmak istiyorum” dedi ve Habertürk’ün TV8 programları ve kendisi hakkında karalama kampanyası yaptığını söyledi. Bu Tarz Benim yarışmasının transferi dolayısıyla özellikle Habertürk gazetesinin tarafgir bir yayıncılık yaptığına vurgu yapan Acun Ilıcalı, TV dünyasında programların transfer olabşleceğini bunun da doğal olduğuna dikkat çekti. Ilıcalı, Var Mısın Yok Musun yarışmasını da buna örnek gösterdi.

Acun Ilıcalı özetle şunları söyledi:

“Son zamanlarda TV8 ve Tv8 programları hakkında bir medya grubu asılsız yayınlar yapıyor. Bildiğiniz gibi Bu Tarz Benim yarışması Show TV’den TV8’e transfer oldu. Bu televizyoculukta doğal bir olay. Hatırlayacaksınız Var mısın Yok musun da, bizim zamanımızda gündeme gelmişti, ancak sonra FOX Tv’de yayınına devam etti. Bu Tarz Benim yarışmasının TV8’e transferinden hemen sonra, Habertürk gazetesi birdendire her hafta bizimle ilgili yalanlarla dolu haberler yapmaya başladı.. Bu konuda yargıya başvurup, birinci sayfadan tekzip yayınlattık.

Ben şimdi Ciner Medya Grubuna huzurlarınızda bazı hatırlatmalarda bulunmak istiyorum. Öncelikle başlattığınız karalama kampanyası tek kelimeyle trajikomik.. Hakkımızda asılsız delilsiz haberler yaparak aklınızca bizi yıldırma kampanyası başlattınız., Gazetenizi kendi menfaatiniz için, başkalarını karalamak için kullanıyorsunuz. Bu ayıptır, çirkindir, suçtur.. Yapacağınız her haber için yasal haklarımızı kullanmaya devam edeceğiz. Bize zarar vermek adına başlattığını bu karalama kampanyası amacına ulaşamayacak. biz biz halkımızın takdiriyle buralara geldik ve aklımızı insanları karalamaya çalışmak için değil, televizyonculuk yapmak için kullanmaya devam edeceğiz. yapmamız gereken tek şeyi yapıyoruz, o da televizyonculuk. Onları da kendi işlerine bakıp gazetecilik yapmaya davet ediyorum.”

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı