Televizyon

Survivor All Star’da Anıl Tetik şoku

Survivor All Star 2015 yarışında Anıl Tetik şoku… 24 Mart Survivor All Star’ın eleme gecesinde SMS birincisi ve adadan elenen isim açıklanacak. Hatırlanacağı gibi Survivor ada konseyinde Begüm Yücatan elenmek üzere yazılmıştı. Bugün açıklanacak SMS birincisi olan yarışmacı Survivor’dan elenmesi için bir kişinin adını verecek. O kişi ile Begüm Yücetan arasındaki SMS durumu Survivor’dan elenen ismi belirleyecek.

Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için bu akşam eleme gecesi var. Begüm Yücatan’ın karşısına SMS birincisinin kimi elenmek üzere çıkaracağı merak konusu.

23 Mart akşamı yayınlanan Survivor All Star’ın son bölümünde Turabi ‘nin hedefinde Hasan vardı. Turabi, SMS oylamasında birinci çıkarsa Hasan’ı elenmesi için Begüm’ün karşısına çıkarma olasılığı yüksek. Hasan’a zıtlaşmaya başlayan Turabi, balta yüzünden adada kavga çıkardı.

ANIL TETİK SAKATLANDI
Survivor All Star adasında Anıl Tetik şoku yaşandı.  Son yarışmada Anıl Tetik tırmandığı ipten aşağı düşünce bacağını sakatladı. Anıl Tetik’in inlemeleri adada yankılanırken doktorun parmağını aşağı doğru çevirerek yaptığı işaret akıllarda soru işareti bıraktı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Anıl Tetik’in durumu ve Survivor’a sakatlık sonucu veda edip etmeyeceği merak konusu.

Survivor ünlüler adasında da gerginlik giderek tırmanıyor. Ödül oyununun kaybedilmesinin ardından Merve Aydın, takım arkadşlarına demediğini bırakmadı.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı