Televizyon

“Survivor All Star’da kadınlarda favorim Özlem” SURVIVOR YORUMCUSU yazdı

SURVİVOR YORUMCUSU/MEDYABEY

twitter.com/survivoryorum14

 

Geçen haftayı ünlüler kötü kapattılar ödül oyunlarını ve dokunulmazlık oynunu kazanamadılar. Konseyde Survivor All Star’ın başından beri olduğu gibi yine Merve Oflaz yazıldı ve yanına ek olarak Berna.

SMS’te Anıl 1. olunca Hakan’ı söyledi ve ortam kızıştı. Anıl, Hakan’ın onun sakatlığından bu kadar bahsetmesinden şikayetçi olduğunu dile getirdi. Ne yalan söyleyeyim ben bile artık Hakan’ın durmadan “Anıl şöyle, Anıl böyle, Anıl sakat “ muhabbetlerinden sıkılmıştım. Tamam, Anıl sakat ve takıma yararı yok. Hakan bu konuda bariz haklı ama her saniyede dile getirilmez ki bu arkadaş; dır dır dır susmak bilmiyor. Her röportajda Anıl’dan bahsediyor gına gelmişti artık.

Anıl, Hakan’ı söylemekle iyi yapmadı bence sonuçta takımın en iyi erkeklerinden biri Hakan , ama sakatlığının konuşulması hakkındaki şikayetinde haklılık payı olduğu kanaatindeyim.

MERVE OFLAZ’IN VEDASI HAKLIYDI

Neyse neticeye gelelim. Merve Oflaz adaya veda etti. Açıkçası kendisinin Almeda’dan önce veda etmesi gerektiği görüşündeydim o yüzden gelebildiği en iyi yere geldiğini düşünüyorum. elenmesi haklı bir sonuçtu.

Gönüllülere bakarsak eğer önceki konseyin gerginliği az da olsa üstlerinden gitmiş durumdaydı. Adada ortam sakindi herkes kendi halinde takılıyordu falan şimdilik huzurlu görünüyorlar. Hilmicem’in ve Turabi’nin Hasan’a karşı aldıkları tavır pek de hissedilmiyordu. Dışa yansıtmamaları oyunlara konsantre olmaları gayet güzel bir şey. Bu Gönüllüler bayağı iş yapar benden söylemesi…

survivor-all-star

ÖZLEM’İ KÜÇÜMSENMESİ YANLIŞ

Bu yazımda bir de Özlem’i tek olarak değerlendirmek istedim. Değerlendirme gereksinimi duydum çünkü Özlem’in hala küçümsendiğini gördüm. 2007 sezonunu iyi izleyenler bilirler Özlem’in ne kadar başarılı bir yarışmacı olduğunu bilmeyenler için de ben ufak tefek hatırlatmalar yapacağım.

Öncelikle şu oyun 9-9’a geldiğinde en iyiyi çıkarma klasiğinden bahsetmek istiyorum. 2007 de de vardı bu sistem ama orada bir fark vardı. Kanaryalar en iyi diye hep erkek yarışmacı çıkarırlarken Aslanlar, Özlem’i çıkarırlardı. neticeyi de söylemem gerekirse genelde kazanan Özlem olurdu.

BAYANLARDA FAVORİM  ÖZLEM

Özellikle bir dayanıklılık oyunu vardı unutulmazdır; oyunda rekor dayanma süresi 6 dakika iken Özlem ve rakibi Ayşıl 40 dakikaya yakın bir süre dayandılar. Acun Ilıcalı, baktı ikisi de vazgeçmiyor, sağlık problemi çıkmasın diye oyunu yarıda kesip ödülü böldü siz düşünün artık.

Özlem takımı için savaşan takımın annelik görevini üstlenen takımını motive eden rakibi sakatlandığında kucağında taşıyan sakin azimli başarılı saygılı bir yarışmacıydı keza şuan All Star da da aynı şekilde olduğunu düşünüyorum. Kız ile uğraşmayı bıraksalar belki de her şey çok daha farklı olacak.

Sahra hanımın Özlem ile olan uğraşısını Özlem’in kendinden daha başarılı olmasını kendine yedirememesine bağlıyorum. Şimdi bir canım cicim havalarında hayırdır inşallah! Arkasından ne çıkacak bakalım.. Ki Sahra Özlem ile o kadar uğraştıktan sonra cidden artık seviyorsa burada yine Özlem’in sabrını sakinliğini tebrik ederim. Kendisine kin kusan birine kendisini sevdirebiliyorsa helal olsun ona…

Bozok bey de gözümde kaçmıyor Özlem onun adada tek yapabildiği şeyi elinden aldığıdan triplere girdi. Kız, balık tutuyor yine de yaranamıyor, ben bu işi anlamadım gitti.

Neyse daha fazla uzatmayacağım diyeceğim o ki Özlem Çalın, hiç de küçümsenecek, azımsanacak bir yarışmacı değildir; bu yıl bayanlarda da favorimdir!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu