M.Bey/ÖzelSosyal MedyaSurvıvor

Survivor Atakan-Ezgi hattında kritik gece, Atakan’ın fanları Ezgi’yi kurtarabilir mi?

Atakan-Ezgi aynı potada! Survivor tarihinde bir ilklere imza atılıyor bu sene. 2016 Survivor yarışmasında Dominik adasında daha önce hiç alışık olmadığımız denge problemleri ve stratejik hesaplar seyircinin daha da ekrana kilitlenmesine sebep oluyor. Bu gece Survivor’da kritik bir eleme gecesi yaşanacak. Ve ünlülerde 3 adaydan birisi adaya veda edecek.

Dokunulmazlık oyunlarını iki hafta üst üste kaybeden ünlülerde eleme gecesi heyecanı yaşanıyor. Adaların birleşmesinin ardından adeta küllerinden yeniden doğan Gönüllüler iki haftadır gayet rahat yaşadıkları adada, ünlülerin birbirini yemesini de keyifle izlemeye devam ediyor.

Kritik eleme Atakan-Ezgi-Yunus kim gider kimler kalır?

Atakan geçen hafta ismi en çok yazılan olarak potaya girmiş ardından kişisel dokunulmazlık oyunun kazanan Yattara; Nagihan’ın tüm ısrarlarına rağmen potaya Ezgi’yi koymaktan imtina etmiş ve Yunus’un adını konseyde vermişti. Bunun üzerine Yunus Günçe heybeyi torbayı silkelemiş ve Yattara’ya deyim yerindeyse bir “iki yüzlü” demediği kalmıştı. Yunus Günçe adının söylenmesinin ardından büyük bir öfkeye kapılmış ve o güne kadar içinde saklayabildiklerini de konseyde dışa vurmuştu. Konsey sırasında Yattara’nın daha önce Ezgi’yi yazacağına neredeyse emin olan Semih Öztürk de şaşkınlığını gizleyememişti.

İkinci hafta ünlüler yine kaybedince Ezgi için kaçınılmaz son yaklaştı. Ezgi’nin ismini adadaki tüm arkadaşları hem fikir olarak yazdı. Atakan ve Ezgi ise adadan Nagihan’ın gitmesi yönünde oy kullandılar. Ezgi oylama sonucunda potaya 3. giren isim oldu.

Atakan-Ezgi arasındaki ilişki her ne kadar adı konmasa da gerek yarışmacılar gerekse sosyal medyada da aşk olarak nitelenmeye devam eder.

Yunus Günçe: “Ezgi sen de belki kahveni Atakanla içersin”

Son konseyde Ezgi’nin ismini yazan Yunus Günçe adada Ezgi’nin kendisine maddi manevi hiçbir yarar sağlamadığının takım adına da bir varlığı olmadığının altını çizdi ve “En fazla dışarda bir kahve içmeyiveririz. Ben de kahvemi yalnız içerim. En sevdiğim şekliyle. Bu bir eksiklik değil. Ha belki sen de kahveni Atakan’la içersin o zaman.” şeklinde oylamada gizli röportajını verdi.

Ezgi-Atakan birlikteliği sona mı eriyor?

Bu akşam gerçekten kimin gideceği hala sıcak gündemini koruyan bir soru. Daha önce Semih Öztürk’ün fanları Semih ile aynı anda potaya giren Gizem Kerimoğlu’nu kurtarmış; ancak o haftaya kadar birinciliği kimseye kaptırmayan Semih Öztürk ikinci olmuş ve birinciliği Serkay almıştı. Acaba bu akşam da Atakan’ın fanları Ezgi’yi kurtarır mı? Şimdi merakla beklenen soru bu…

Survivor eleme sonucu bu akşam TV8’de yayınlanacak bölümü ile cevabını bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu