SurvıvorTelevizyon

Survivor Atakan’ın buruk hayat hikayesi

Survivor yarışmacıları Dominik adasına veda etti. Adaya ilk geldikleri gün ile geçen günlerin muhasebesini yapan finalist Survivor yarışmacıları adadan ayrılırken duygusal anlar yaşadılar.

Atakan’ın buruk hikayesi

Dominik’teki son gecelerinde Ünlüler ve Gönüllüler son geceyi birlikte sohbet ederek geçirdiler. Serkay’ın “Dönüşte annemin peşimden ayrılmayacağım.” sözü üzerine Atakan buruk geçen çocukluğunu anlattı. Anne ve babasından ayrı büyüyen, ayrılmış bir çiftin evladı olduğunu belirten Atakan, dedesi ve babaannesinin yanında büyüdüğünü anlatırken duygusal anlar yaşadı. Serkay’a “Senin şu an hissettiğini ben on yıl önce annemle buluştuğumda hissetmiştim.” diyen Atakan, adayı çok özleyeceğini defahetle vurguladı. Atakan Dominik adasını sanki kendi köyü gibi hissettiğini ve Türkiye’den ayrılıp adaya gelirken neler hissediyorsa, şimdi de onu hissettiğini belirtti.

Nagihan’ın gözleri doldu

Nagihan adaya veda etmekte zorlandı. Son gün denize girmek isteyen ancak yağmurlu havadan dolayı denize giremeyip kıyıda elini yüzünü yıkayan Nagihan yanında adadan anılar götürmek istedi ancak sırt çantasına sığdıramadığı için sadece birkaç tabak, kepçe ve bir bardak alabildi. Nagihan adadan ayrılırken gözyaşlarını tutmakta zorlandı. “Keşke imkan olsa da burada kalabilsem, kızımı getirebilsem.” diyen Nagihan, Atakan ile birlikte barakalarını da ellerini yıkarken zaman zaman duygusallaştı.

Damla ve Serkay daha az üzgündü

Damla ve Serkay ise adadan ayrılacakları için o kadar da üzgün değillerdi. Kazandıkları Miami ödülünün heyecanı onların vedayı daha az duygusal geçirmelerinde de etkili olmuş olabilir diye düşündürttü. Survivor izleyicileri, Miami’nin eşsiz güzelliğini Damla ve Serkay ile birlikte ekrandan gezme fırsatı buldu.

Survivor yarı final bileti bu gece sahibini bulacak

Bu gece canlı yayında Damla, Nagihan ve Semih’in çıkacağı SMS potasından birinci çıkan kişi Atakan ile birlikte yarı final koltuğuna oturmaya hak kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu