SurvıvorTelevizyon

Survivor birleşme partisi TV8 canlı izle

Survivor Birleşme Partisi haftalardır ekran karşısındaki TV8 Survivor izleyicilerinin heyecanla beklediği ve artık yayınlanmasına saatlerin kaldığı bir organizasyon. Survivor birleşme partisi ne zaman, Survivor birleşme partisi saat kaçta, Survivor birleşme partisi canlı izlemek için haberimizi okuyun.

Survivor 2016 muhteşem çekişmelerin yaşandığı grupların hiçbir zaman tam anlamıyla takım olamadan birleşmeye gittikleri bir atmosferde yaşanmaya devam ediyor. Survivor 2016 adaların birleşmesi bu akşam yayınlanacak. Survivor birleşme partisinde neler yaşandığını merak edenlerdeyseniz size ufak tefek ipuçları verelim.

Survivor 2016 birleşme partisi bu akşam saat 20.00’de TV8’de yayınlanacak. Survivor parti fotoğrafları ve fragmanları daha şimdiden sosyal medyada en çok konuşulan konulardan oldu. Survivor birleşme partisini aşağıdaki linki tıklayarak TV8 ile eş zamanlı izleyebilirsiniz.

TV 8 CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Birleşme partisine 3 Adam damgasını vuruyor

Müthiş gözlemleri ve kıvrak zekaları ile tırnaklarıyla adeta kazıyarak geldikleri şöhreti haklı çıkarak bir çalışma yapmış Üç Adam. Daha fragmanıyla bile milyonları adeta kopartan Üç Adam, Eser, İbrahim ve Oğuzhan ada hayatını yine çok başarılı bir şekilde gözlemleyerek tiye almışlar. Nagihan karakteri ile İbrahim, Semih karakteri ile Oğuzhan ve birleşmeyi göremeyen Tuğba Özay karakteri ile Eser ekran başındakileri adeta gülmekten kırıp geçirecek.

Survivor son bölümde tarihi anlar yaşandı. Ödül oyununda Ünlüler, Gönüllüleri 10-0 yendi. Survivor önceki sezonlarda hiç yaşanmayan birşey oldu ve Ünlüler Gönüllüleri 10-0 yendi. 29 Nisan akşamı yayınlanan bölümde oynanan iletişim ödülü oyunu için takımlar kıyasıya mücadele ettiler çünkü ödül öyle böyle bir ödül değildi: Kazanan tarafın ailelerine kendi videolarını göndereceği oyunu ezici bir üstünlükle Ünlüler kazandı.

https://www.youtube.com/watch?v=wrx-a-Xm14s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu