Survıvor

Survivor birleşme partisinde Atakan-Ezgi aşkı kendini ele veriyor

Survivor birleşme partisine artık gizlenemeyen Atakan-Ezgi aşkı damgasını vuracak. Survivor 2016’da varını yoğunu Ezgi için ortaya koyan Atakan tüm eleme öncelerinde yaptığı kulislerle de kendinden çok Ezgi için mücadele etti, ediyor. Aralarında nasıl bir yakınlık olduğu henüz dillendirilmese de Survivor seyircisinin gözünden kaçmayan ilişki birleşme partisinde nasıl bir hal alacak?

Atakan ve Ezgi hakkında çıkan aşk dedikoduları uzun zamandır sosyal medyada yankılanıyordu. Tuğba ve Nagihan’ın meşhur minibüsteki kavgasında da Tuğba Özay Nagihan’a “Sen o kadar dedikoducusun ki, Ezgi ile Atakan’ı sevgili yaptın sen!” diye çıkışmıştı.

Destekten TR

Atakan’dan parti öncesi itiraf gibi açıklama 

Destekten TR

Efecan’ın Semih ile aranız nasıl sorusuna “Biz geleni geldiği gibi karşılarız” diyen Atakan “Benim kimseyle muhabbetim yok ben kimseyle muhatap olmuyorum 24 saat ezgiyleyim. ilk günden beri ben satmayan tek kişi o.” sözleriyle adeta gizli aşkını itiraf etti.

Destekten TR

atakan ezgi flaş

Yattara da ağzından kaçırdı

Survivor elemesinin olduğu gün önce Yattara ardından Nagihan Karadere Ezgi ile Atakan arasındaki aşk olduğunu ima eden açıklamalar yapmıştı. Yattara “Ezgi ile aralarında başka bir şey var.” diyerek görüşünü Nagihanla paylaştı.

Her konsey öncesi Atakan’ın Ezgi kulisi

Atakan kendi performansından ve hayran kitlesinden çok emin. Ancak Atakan’ın tek gayesi Ezgi’yi adada tutabilmek. Hatta Ünlüler adasına gelişini sevgiyle ve sevinçle karşıladığı Semih ile ilk kavgası da yine Ezgi yüzünden olmuştu. Semih’e Ezgi’yi yazmaması noktasında üstü kapalı baskı yapan Atakan’a, Semih Öztürk ters cevap vermiş, istediğimi yazarım diye cevap vermişti.

Ünlüler takımının en güzel kızlarından biri olan Ezgi yine Survivor Ünlüler takımının final için favori isimlerinden Atakan ile olan yakınlığı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İki gencin ada hayatında sürekli birlikte gezmelerinden, Atakan’ın her lafına Ezgi diye başlamasından, Atakan’ın Ezgi’nin gözlerine bakışından aralarında bir aşk olduğuna inanan hayranları heyecanla birleşme partisini bekliyor.

atakan ezgi

Ezgi aşk kırmızı kıyafetiyle Atakan’ı büyüleyecek

Birleşme partisinde muhteşem bir kırmızı kıyafetle katılacak olan Ezgi, fragmandan anladığımız kadarıyla Atakan’ın aklını başından alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR