Magazin

Survivor Cemal Can’ın hayalini Mustafa Ceceli gerçekleştirecek

Survivor 2020’nin şampiyonu Cemal Can, çocukluk hayalini gerçekleştirmenin arefesinde. Bu süreçte kendisine yardımcı olacak isim ise Türk popunun başarılı ismi Mustafa Ceceli…Ceceli, Cemal Can’ın şarkıcı olma hayalini gerçekleştiriyor.

Mustafa Ceceli ile bir AVM çıkışında görüntülenen Cemal Can Canseven, ‘Gerçekten çok heyecanlıyım’ dedi. Mustafa Ceceli, Survivor Anlat Bakalım oyununda Cemal Can’ın sesini çok beğendiğini dile getirmişti ve onunla bir şeyler yapmak istediğini daha önce de belirtmişti…

Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven, ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ve prodüktör Samsun Demir ile bir araya geldi. Muhabirlere ilk açıklamayı Mustafa Ceceli yaparken, “Cemal Can’ı Survivor zamanından beri takip ediyorum. Kendisinin müzik üzerine hayalleri ve isteği var. Biz de bir araya gelerek güzel bir proje için toplantı yaptık” ifadelerini kullandı.

Albüm ile ilgili tarih vermeyen Mustafa Ceceli, Cemal Can ile ilk kez buluştuklarını ve onun içindeki heyecan ile isteği fark ettiğini belirtti.

Kısa sürede projeyi yapacaklarını belirten Mustafa Ceceli, ‘Güzel bir iş çıkacağını düşünüyorum. Onun için arayı fazla açmadan kısa sürede projemizi yaparız” ifadelerini kullandı.,

Hayranlarıyla sık sık selfie çeken Cemal Can ise çok heyecanlı olduğunu ve hayalini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu belirtti.

Cemal Can’ın açıklamaları şöyle: Gerçekten çok heyecanlıyım. Benim hayalim müzik yapmak, Mustafa Ceceli ve Samsun Demir ile buluşarak bu hayalime yaklaşmış olmak beni mutlu ettiği kadar heyecanlandırıyor da

Survivor sonrası hayatına kaldığı yerden devam ettiğini söyleyen Cemal Can, çok fazla değişim olmadığını kaydetti.

Çok fazla kişi tarafından tanındığını söyleyen Cemal Can, değişen tek şeyin bu olduğunu dile getirdi ve
“Aslında önceki hayatıma devam ediyorum, çok bir değişim yok. Değişen tek şey artık çok kişi beni tanıyor ve benimle fotoğraf çekilmek istiyor. Ben onları tanımasam da onların bu isteği beni çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu