SurvıvorTelevizyon

Survivor Damla, Aylin için gözyaşı döktü

Yarı finaldeki yüzleşmede oldukça duygusal anlar yaşandı. Damla Can ve Atakan finale çıkmak için yarışmıştı. O geceye damgasını vuran bir konu da Damla’nın pişmanlığı idi. Damla Can, Aylin’in ismini söylemesi ve elenmesinde etkisi olduğu için pişman olduğunu gözyaşları içinde anlattı.

Damla Can yarı final yarışının yayınlandığı Survivor yarı final programında ilk hafta gönderdikleri Aylin’i çok sevdiğini ve onun ismini söylediği için çok üzgün olduğunu belirtti. Aylin de bu sözler üzerine Damla’ya konsey koltuğundan öpücükler yolladı. Aylin de konu üzerine söz alıp, kendisinin psikolojik savaşa hazır olmadığını itiraf etti ve Damla’nın da bunu fark ettiği için ismini yazmış olacağını belirti.

Nihal burun kıvırdı!

“Hiç kimse ile kavga etmedim. Bir kez Nihal ile tartıştık elenmesinden bir hafta önce…” diye cümleye başlayan Damla’ya Nihal’in bakışları görülmeye değerdi. Takımına küs olduğu özellikle de kızlara cephe aldığı görülen Nihal, Damla’nın bu açık yürekliliğine burun kıvırarak sessiz bir cevap vermiş oldu. Bunun üzerine Damla Can da “Tabi kim benim hakkımda ne düşünüyor bilemem ama dışarda eminim ki birçoğu ile görüşeceğiz. Güzeldi herşey.” diyerek sözlerini noktaladı.

SMS oylaması sonucunda Damla elendi!

Damla Can dişiyle tırnağıyla kazıyarak geldiği yarı finalde Survivor serüvenine veda etti. SMS oylaması sonucunda Serkay ile finalde yarışma hakkına Atakan sahip oldu. Damla Can ve Nagihan, Survivor 2016 sezonuna güçlü kadın olarak damgalarını vurmayı başaran iki isim olarak hafızalara kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu