SurvıvorTelevizyon

Survivor Ecem Karaağaç’ı istismar ettiği iddia edilen kişi 2. Sayfa’ya konuştu

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç'ı 'Enerji vereceğim, Survivor'da birinci olacaksın' diyerek defalarca istismar ettiği iddia edilen kişi, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayınınında konuştu.

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç’ın Survivor’un başlaması öncesinde “Sana enerji yüklemesi yapacağım, birinci olacaksın” diyerek kendisini defalarca istismar eden kişiyi savcılığa şikayet etmesinin yankıları devam ediyor. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Survivor’un ilginç yarışmacılarından Sahra Işık, konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“BANA İFTİRA ATIYOR”

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç’ı ‘Enerji vereceğim, Survivor’da birinci olacaksın’ diyerek defalarca istismar ettiği iddia edilen kişi, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayınına telefonla bağlandı. O kişi canlı yayında kendisiyle ilgili iddiaları kabul etmediğini söyleyerek “Büyük bunalımdayım. Benim de ailem var. Meşhur olmaya çalışan bir kızın entrikasına kurban gittim. Bana iftira atılıyor, ben de dava açtım. Psikolojim ağır vaziyette kötü durumda.” diye konuştu.

O kişi canlı yayında şunları söyledi:

“Ecem uçak biletimi alıyor ve çağırıyordu. İstanbul’a uzak bir yerde yaşıyorum. Evine gidiyordum. Bazen 2 hafta, bazen 3 hafta, bazen 4 hafta kalıyordum. 1-2 yıl böyle geçti ve sürdü. Ortaya çıkacak bunlar yakında. Verdiğimiz ifadelerden, sunacağımız fotoğraf ve görüntülerden… Levent’te iki AVM’de birlikte görüntülerimiz var. Bu görüntülerde Ecem’in başı omuzumda. Eğer bu bir istismarsa bunlar mümkün mü? Ben istismar ediyorsam uçak bileti alıp İstanbul’a getirtilir miyim? Aramızda bir şeyler yaşandı. Siz buna ister ‘sevgili’ deyin, ister demeyin. ‘Enerji vereceğim’ lafını asla ve asla ve asla kullanmadım! Mesleğim bu değil. Benim mesleğim eğitmenlik. Survivor yarışmasında Ecem’i hem maddi hem de manevi olarak destekledim. Survivor’dan döndü, beklediği şöhrete ulaşamadı, sıkıntıya düştü. Kesinlikle kendisini ve ailesini tehdit etmedim. Bunu ispat etsin, Taksim Meydanı’nda…”

SAHRA IŞIK NELER SÖYLEDİ?

Sahra Işık, Ecem Karaağaç’ın, “Sana enerji yükleyeceğim” diyerek kendisini kandırdığını iddia ettiği kişi tarafından cinsel istismara uğramasıyla ilgili konuştu. Sahra Işık “Yaşanan saflık değil eğer doğruysa bu salaklık.” dedi.

Sahra Işık, şöyle konuştu: “Haberi okuyunca şoka girdim inanamadım. Ecem’i aradım ama açmadı. Bu haber nasıl çıktı çok merak ediyorum. Çok şaşırdım inanamıyorum aklım mantığım almıyor…Ecem sakatlık yaşadığı için çok erken yarışmadan ayrıldı. Çok samimi arkadaş değildik. Yanlış ve art niyeti olmayan biriydi ama bu saflığın farklı bir boyutu. Ecemi arayarak sana biri kumpas mı kurdu diye soracaktım. Ecem şampiyonluğa odaklanan biri değildi ve iddiası yoktu.”

ECE KARAAĞAÇ’TAN JET CEVAP

 

Ecem Karaağaç, meçhul kişinin “bana iftira atıyor” iddialarına cevap verdi. Karaağaç şunları söyledi:

“Yayında kendisinin beyan ettiği her şey yalan. Şu an yargı sürecinde olduğum için anlatamıyorum. Beni büyü yoluyla kandırdı. Kimse ‘gönül’ falan buradan pay çıkarmasın kendisine.

Neden kendisi bana defalarca kez para teklif etti. Benimle asla öyle bir konuşma yapmadı. Bana yazdığı bütün hesapları kapattı. Yargı süreci olduğu için anlatamıyorum. Yargı süreci tamamlandığında herkesin utanacağına eminim.

O olaylara nasıl inandım, nasıl iki yıl bu süreci yaşadım anlatamıyorum. Yargı bittikten sonra anlatacağım tüm pislikleriyle bana saldırıyor.

Çünkü kendisi davalık olduğu için başına geleceklerin farkında. Kendisi o kadar güzel rol yapıyor ki anlatamam. Bu olay açığa çıktığında herkes ‘sen neler yaşamışsın’ diye bana gelecek.

………………

O biletlerin ne şekilde alındığı, ne şekilde almam için zorlandığım, o resimleri çekilirken ne şekilde çekildiğim hepsi ortaya çıkacak. Asla ve asla bir gönül ilişkisi yok. İster inanın, ister inanmayın kesinlikle gönül ilişkisi yok. Benim ailem bana her konuda destek oluyor. Maddi manevi hiç fark etmez. Bu adam beni kandırdı, dini inançlarımı kullandı, bana sihirler yaptı. Ailemi, beni kullandı. Kendisi çok güzel rol yapıyor ve ben buna iki sene şahit oldum. Beni her şeyle tehdit ediyor… ‘Enerji alışverişi’ diyorlar öyle bir şey yok ne Survivor’ı ne enerjisi, beni istismar etti. ‘Ailene sihir yapacağım’ dedi. Onun söylediklerinden sonra annemin başına bir takım sıkıntılar geldi. Bu şekilde kandırmaya başladı beni… Benim dini inançlarımı kullandı, manevi yönlerimi kullandı. Ben her şeyi savcılığa verdim, her şey ortaya çıkacak. Ben bütün bu saçmalıklara, tanımadığım birine nasıl inandığımı sorguluyorum ama inandırılmak içinde bütün deliller ortada. Keşke sizin yanınıza gelsem de her şeyi anlata bilsem ama şu anda hiçbir şey yapamıyorum, olay yargıda…”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu