SurvıvorTelevizyon

Survivor finali başladı! TV8 Survivor final canlı izle!..

Survivor 2016 yarışmasının bu gece yayınlanacağı duyurulan Survivor Kıbrıs finali yarına ertelendi. Dün gece Türkiye İstanbul Atatürk Havalimanında meydana gelen patlamanın ardından Acun Ilıcalı tarafından sunulan Survivor 2016 yarışmasını finali Perşembe gününe ertelendi.

Bugün TV8’i açanlar küçük bir şaşkınlık yaşamış olabilirler. Survivor finalinin beklendiği saatte TV8’de eski Ninja Warrior görüntüleri ile karşılaşan seyirciler Survivor final neden yok? Survivor final son bölümü ne zaman yayınlanacak? Survivor final ne zaman ve saat kaçta yapılacak? şeklinde sorular sordular. Survivor final bölümü ülkemizde meydana gelen elim patlamalar nedeniyle bu gece yayınlanmayacak.

survivor yarışma

Acun medyadan alınan bilgileri göre; “Survivor’da dün akşam yarı final akşamı yaşanmış. Acun Ilıcalı programın sonuna doğru saldırı haberini alıp Survivor’ı normal saatinden erken sonlandırmıştı. Survivor 2016 finalinin bu akşam yapılması planlanıyordu. TV 8 kanalından yapılan açıklamada Survivor yarışmasının final tarihinin değiştirildiği açıklandı. Acunn Medya’dan yapılan açıklamaya göre bu akşam yapılması gereken Survivor Finali 30 Haziran Perşembe gününe alındı.”

Final koltuğunda iki isim: Atakan ve Serkay

Biri ünlülerden diğeri gönüllülerden olmak üzere 2 yarışmacı final koltuğuna oturdu. Ünlülerden Avatar Atakan ve Gönüllülerden Serkay birincilik için yarın gece canlı yayında SMS oylamasına çıkacaklar. Yarı finalde Damla ve Atakan SMS oylamasına çıkmış ve SMS oylama sonuçlarına göre Damla Can, Survivor yolculuğuna veda etmişti. Survivor’da 2016 yılının son programı yarın yani 20 Haziran Perşembe saat 20.00’de ekranda.

TV8 SURVIVOR FİNAL CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu