MagazinSurvıvor

Survivor Gönüllüler barakalarını yakıp adadan ayrıldılar

Survivor 2016’da dakikalar sonra adalar birleşiyor. 3 aydır ayrı ayrı adalarda yaşayan Ünlüler ve Gönüllüler takımları artık Ünlülerin adasında birleşerek mücadelelerine devam edecekler. Birleşme partisi öncesinde Gönüllüler adaya hüzünlü vedaları ile ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı. Gönüllüler takımı barakalarıyla birlikte tüm anılarını yakarak adalarını terk ettiler.

Survivor birleşme partisi öncesinde Gönüllüler tası tarağı toplayıp Ünlüler adasına taşınmaya hazırlandılar. Yarışmacılar verdikleri röportajlarda özellikle adaya ilk geldiklerinde yaşadıkları zorluklardan bahsederek hüzünlendiler. Elleriyle yaptıkları barakayı ateşe veren Gönüllüler herşeyi başladığı yerde bitirdiklerini ve kendilerinden sonra orada kimsenin onların anısına sahip çıkmak istemediklerini belirttiler.

Destekten TR

90 gün sonra ilk kez saçları şampuan tarak gördü

Destekten TR

Yarışmacılar birleşme partisi öncesinde temizlik ve bakım yaptırdılar. 90 gün boyunca şampuan yüzü görmeyen Survivorlar muhteşem hissettiklerini belirterek doya doya aynaya baktılar. Önce duş alıp ardından kuaföre giden Survivor kadınları ve erkekleri birleşme partisi için çok özenerek hazırlandılar.

Destekten TR

Medeniyeti özledikleri her halinden belli olan Survivor yarışmacıları gerçekten de bakımdan sonra tanınamayacak kadar güzel ve yakışıklı oldular. Mutlulukları gözlerinden okunan yarışmacılar çocuklar gibi şen bir şekilde birleşme partisi öncesinde aynı platformda verandada oturdular.

Yattara göz doldurdu

Serkay, Atakan ve Efecan beyaz, Semih siyah, Yattara siyah beyaz, İbrahim ise kırmızı üstleriyle göz doldurdu. Yattara tarzı ve kıyafeti ve güneş gözlükleri ile göz doldurdu.

Gizem Kerimoğlu ve Semih bir arada 

Gizem Kerimoğlu Semih’in öngörülerinde ne kadar haklı olduğunu ve dediklerinin tek tek çıktığını belirtti. Semih o adayı hiçbir şekilde özlemediğini Ünlüler adasında çok daha egosunu bırakmış adam gibi adamlar olduğunu Gizem Kerimoğlu’na anlattı. Sonradan sohbete katılan Nagihan ise; Gizem Kerimoğlu’nu takdir ettiğini ve Peygamber sabrı olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR