SurvıvorTelevizyon

Survivor ilk elemesinde son pişmanlık fayda vermedi! Kim elendi?

MEDYABEY/ÖZEL- Survivor 2017 yılının ilk elemesi Gönüllüler takımında yaşandı. Takım arkadaşlarının ismini söylediği için sonradan çok pişman olduğu o isim halk oylamasında en az oyu alarak adaya veda etmek zorunda kaldı. “İşimi, gücümü herşeyimi bırakıp buraya geldim… Dönüşte ne yapacağımı bilmiyorum… Hayallerimi yarıda kestiler…” diyerek gözyaşları içinde Dominik’e ve hayallerine veda eden isim kim oldu? Gönüllüler neden o ismi yazdıklarına çok pişman oldular… İşte 24 Ocak Ada konseyinde yaşananlar ve Survivor 2017’de ilk elenen isim…

2017 yılında Dominikte süren Survivor heyecanında ilk veda da gözyaşları içinde yaşandı. Son konsey öncesindeki ödül oyununda performansıyla göz dolduran Fulya Şahin eleme potasında yer alıyordu. Konsey öncesinde toplanan Gönüllüler Fulya’nın gideceğini anlamışlardı ve çok pişman olduklarını belirttiler. Hatta Fulya yerine Denisa’yı yazmadıkları için çok hayıflandılar. Bunun üzerine Denisa “Şimdi öyle mi oldu, hani benim performansım çok iyi idi?” diye sorunca takım arkadaşları hiçbir zaman böyle bir cümle kurmadıklarını üstelik son oyuna bakıldığında Fulya’nın performansının Denisa’dan çok daha iyi olduğunu vurguladılar…

Elenen ilk isim: Fulya Şahin

 

Dün gece yaşanan ada konseyinde nefesler tutulmuştu. Erdi ve Berna Keklikler’in Göz6’ından gelen fanları, Eser’in ise gücü göz önüne alındığında potadaki diğer isim Fulya Şahin’in gideceği artık konsey öncesinde bile neredeyse netleşmişti… Fulya Şahin konsey öncesi röportajlarında arkadaşlarının çok yanlış yaptıklarını çünkü kendisinin gücüne çok ihtiyaç duyacaklarını vurgulamıştı.

Berna Keklikler de eğer Fulya adadan giderse onun adını yazayanlar diş bilediğini belirtti. Konsey yapıldı ve seyirci oylarıyla en az oyu alan beklenildiği gibi Fulya Şahin oldu… Önce gözyaşlarını tutamayıp hiç konuşamayan Fulya Şahin ardından zehir zemberek konuştu. Arkadaşlarının kendisinin hayalleri ile oynadığını ve büyük bir hayal kırıklığını yaşadığını belirten Fulya’nın konuşması hem ekran başındakileri hem ada konseyindekileri derinden etkiledi.

1991 İstanbul doğumlu olan ve Trakya Üniversitesi’nde okuyan Fulya Şahin Survivor tanıtımlarında kendisini “Ben Fulya, adımı kazımaya geldim.” sözleriyle tanıtmıştı.

Adaya yeni gelen 3 isim!

Survivor adasına yedek listeden 4 isim aday olmuştu. Yine halk oylamaları sonucu adadaki hayallerine başlamadan veda eden bir isim belirlendi. Diğer adaylar resmen Survivor yarışmacısı olarak yollarına devam etmek üzere adadaki serüvenlerine ikinci haftadan başlamış oldular. Peki kim elendi? Dün geceki ada konseyinde eleme öncesinde yedek listedeki adaylardan kimin Survivor’a katılacağı kimin katılmayacağı da belli oldu. Acun Ilıcalı halk oylaması sonuçlarına göre adaya yedek listeden gelen Anıl, Fatih Hürkan, Oğulcan ve Sadin Bakır arasından Oğulcan’ın adaya başlamadan veda ettiğini belirtti. Diğer 3 isimden Anıl ve Sadin Bakır Gönüllüler takımını tercih edince Fatih Hürkan da kural gereği otomatik olarak Ünlüler takımında yer aldı.

Oğulcan’a Acun’dan büyük hediye

Oğulcan’ın Dominik’e kadar gelip eli boş dönmesine içi elvermeyen Acun Ilıcalı Oğulcan için bir hediye vermek istedi. Ve Oğulcan’a “Kendi istediğin bir yerde (neresi olursa, Dominik, Amerika, Venezuella sana kalmış) bir hafta misafirim ol.” diyerek Survivor yarışmasına aday olarak gelen yarışmacının gönlünü aldı.

İşte Survivor’da yeni katılan yarışmacılar ve elenen ilk isim ile gelinen son durum:

Haber: Medyabey Özel

Başa dön tuşu