SurvıvorTelevizyon

Survivor konseyde kimin adı yazıldı, adaya ilk kim veda edecek?

Survivor serüveni ekrana hızlı bir giriş yaptı. Reytingleri alt üst eden TV8’de yayınlanan Survivor adlı yarışma programında 22 Ocak tarihinde dokunulmazlık oyunu ve ardından konsey heyecanı yazıldı. Adaya ilk kim veda edecek? Konseyden adı çıkan isim kime ait? Survivor 2017’in yapılan konseyi ve heyecan dolu dakikaları Medyabey’de…

Survivor 2017 ilk dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Nefes kesen oyunların ardından dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler oldu. İlk dokunulmazlık sembolü Sema’ya emanet edilirken; Gönüllüler eleme konsey öncesinde bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler’in gergin tavrları dikkat çekti. Bireysel dokunulmazlık oyunu oynayan Gönüllüler takmıı, denge ve güce bağlı bir oyunla konseyde adlarının yazılmaması için bireysel olarak mücadele etti. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan ise Gönüllüler’den Volkan Şahin oldu. Bu hafta gitmemeyi garantileyen Volkan konseye bu rahatlıkla katıldı.

Konseyde Gönülüller takımından 2 isim elenmek üzere belirlendi. Elenecek isimlerden birini dokunulmazlık oyununu kazanan Volkan belirledi. Volkan elenmesi için Fulya’nın ismini söylerken; konseyde oy çokluğuyla eleme potasına kalan diğer isim Erdi oldu.

Gönüllüler takımında sivdi dili ile kara listeye alınan Erdi, eleme potasında oy çokluğuyla gitmesi istenen yarışmacı oldu. Erdi, Fulya ile birlikte eleme potasına çıkıyor.

 

Survivor bu yıl diğerlerinden çok farklı yenilenmiş bir konsept ve yepyeni oyunları ile ekrana gelmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı da bu yılki Survivor’ın hem en uzun hem de en zor Survivor olacağını belirtti. Survivor 2017 haftanın 3 günü ekranlara gelmeye devam ediyor.

TV8 patronu Acun Ilıcalı Survivor kadrosunun genişleyeceğini ve 4 ismin arasından seçilecek 3 kişinin Survivor heyecanına katılacağını belirtti. Konseyde adı belirtilen 4 isim Fatih, Oğulcan, Anıl, Sadin arasından 3 kişi halk oylaması ile seçilecek ve Survivor yarışmacısı olacak.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri saat 20.00’de TV8 ekranlarında Survivor heyecanı tüm hızıyla sürüyor.

Başa dön tuşu