ReytingTelevizyon

Survivor finali mi Uruguay-Portekiz maçı mı? İşte, dünkü reytinglerin galibi…

Dün akşam ekranda iki önemli yayının kıran kırana mücadelesi vardı. Beş aydır TV8’de ekranlara gelen Survivor’un KKTC’deki finalinde nefesler tutulmuştu. Öte yandan TRT1 ekranlarında 2018 Dünya Kupası’nda Portekiz ve Uruguay takımları arasında çeyrek final bileti için kıran kırana önemli bir maç vardı. İki yayın da geceye damgasını vurdu.

TOTAL’DE SURVIVOR; AB’DE DÜNYA KUPASI MAÇI İZLENDİ

Uruguay, Portekiz’i 2-1 yenerken Survivor finalinde ise 2018’in şampiyonu, Nagihan Karadere ile finale çıkan Adem Kılıççı oldu.

Peki bu iki nefes kesen mücadelenin reytinglerdeki rekabeti nasıl sonuçlandı? İşte, dünkü reytinglerin zirvedeki sonucu:

30 Haziran Cumartesi günü Genel/Total kategorisinde TV8’de yayınlanan “Survivor” 1.sırada yer alırken, 2.’lik TRT1’de ekranlara gelen “Uruguay-Portekiz FIFA 2018 Dünya Kupası maçı”nın, 3.’lük ise TV8’de yayınlanan “Survivor Ekstra”nın oldu.

ZİRVEYİ PAYLAŞTILAR

AB kategorisinde ise 1.’lik “Uruguay-Portekiz FIFA 2018 Dünya Kupası maçı”nın, 2.’lik “Survivor”un, 3.’lük ise “Survivor Ekstra”nın oldu.

Böylece iki önemli program zirvede birinciliği paylaşmış oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu