SurvıvorTelevizyon

Survivor Nagihan elenirse depresyona girebilir

Survivor Nagihan’ın üç gündür gözünün yaşı durmuyor. Adı potaya çıktığından beri sürekli melankolik bir halde adada gezinen Nagihan’ın hırslı kişiliğinden eser kalmadı. Her daim gücü ve sembolleriyle övünen Survivor 2016 yarışmasının şimdiden iz bırakanları arasında yer edinen Nagihan bu gece elenirse depresyona girebilir.

Survivor yarışmasında erkeklere meydan okuyan bir kadın olarak tanıdık onu. Ödüllü milli atlet Nagihan Karlıdere her yönüyle bir survivor kadını olduğunu ispatladı. Bazen çocuksu şımarıklıkları ile, bazen çıldırtan egosuyla, çoğu zaman yarışlarda fırtına gibi esmesi ile Survivor Türkiye tarihinde haklı bir nam bırakacak olan Nagihan bu gece elenirse kendini toparlamakta büyük güçlükler yaşayabilir. Küçük kızının hasretini bile etaplarda unutan canını dişine takarak çoğu zaman takımını sırtında taşıyan Nagihan nerelerde hata yaptı da potaya girdi dersiniz?

En büyük hatayı stratejide yaptı

Nagihan Karlıdere en başta strateji hatası yaptı. Hiç ama hiç ihtiyacı olmadığı halde güçlünün yanında yer edinme çabasına girdi. Sürekli saf değiştirerek Survivor izleyicisinin gözünde hoş olmayan bir kişilik tablosu çizdi. Arkadaşlarını sattı iddialarıyla karşı karşıya kalması da tam da bu startejik hatası sonucu.

Rakiplerini çileden çıkarttı

Özellikle ödül oyunlarının kazanmasının ardından rakiplerinin (çoğu zaman takım arkadaşlarının dahi) sinirlerini bozacak hareketler ve sözlerle kışkırtıcılık yapması Nagihan için diğer eksi bir puan olarak hanesine yazıldı.

Beni kıskanıyorlar ve ego handikapı

Nagihan’ı aşağıya çeken bir diğer husus ise sönmek bilmeyen egosu oldu. Nagihan istisnasız adadaki herkesin kendisini kıskandığını dile getirdi. Bunu dile getirirken ki hırçın tavrı ve saldırgan tutumu ise yine onun istenmeyen kadın olmasına sebep oldu.

Nagihan sadece yarışlarda şimdi yaptığını yapmaya devam etseydi ve biraz daha istikrarlı, kararlı davranarak çok daha az dedikodu ve karmaşık ilişkilere girseydi bugün şampiyonun adı Nagihan Karlıdere dememek işten bile değildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu