M.Bey/ÖzelSurvıvorTelevizyon

Survivor Nagihan’a Yılmaz Morgül ve Tuğba Özay’dan tepki

Nagihan’ın taktik değiştirmesi tepki gördü. Başından beri hırsıyla ve sporcu kişiliği ile gündeme gelen Nagihan Ünlüler grubu cepheleştiğinde de Yılmaz Morgül ve Tuğba Özay’ın yanında olmayı seçmişti. Ancak haftalar sonra aniden gizli kuytu Atakan ile yeni strateji geliştirip, grup arkadaşlarına sırt çevirmesine Yılmaz Morgül ve Tuğba Özay tepkisiz kalmadı.

Survivor 2016’da bu gece eleme gecesi yaşanacak. Ancak grupların kendi içindeki polemikler de hız kesmeden devam ediyor. Potaya Nihal ve Gizem Kerimoğlu girmiş olsa da; ünlüler bu gece rahatmış gibi görünse de, geçtiğimiz hafta Ünlüler adasında yaşananlar yepyeni bir kategorileşmeye sebep oldu.

Nagihan gizli gizli Atakan ile stratejiler geliştirip ünlülerin içindeki daha ünlü olan grubuna sırt çevirmesi sonucunda Yılmaz Morgül ve Tuğba Özay ona sırt çevirdiler. Nagihan hem kulis ardında stratejiler geliştirip, gerektiğinde Yılmaz ve Tuğba’yı da eleme potasına Atakan ile konuşup kararlaştırırken; bir yandan da eskiden olduğu gibi Özay ve Morgül ile dost kalmaya çalışınca çark etti.

Nagihan için Acun Survivor’da bir ilk gerçekleştirdi

Nagihan Acun’un özel insiyatifiyle kızından haber aldı ve onun görüntülerini izleme fırsatı yakaladı. Adada bunu Tuğba Özay ve Yılmaz Morgül ile paylaşmak istedi. Yılmaz Morgül de “Hasta yatağımdan kalkıp gidip Nagihan’a sarıldım, onun sevincini paylaştım ancak her zamanki Nagihan’ı göremedim. Ben dün bütün gece onu teselli ettim, iki aydır onu teselli eden bizdik. İki ay boyunca hiçbirşeyini bilmeyen, hiçbir şeyine ortak olmayan insanlarla ‘hahahah hihih’ edebiyatı yapması gücüme geçti.” diyerek konuştu.

Nagihan’ın bu gece yayınlanacak ödül oyununda bu motivasyon ve moralle ipi göğüslemesi gerektiğini söyleyen Atakan ve grubu acaba Nagihan’a gerçek anlamda (Morgül ve Özay) gibi kucak açacaklar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu