Survıvor

Elendi!!! Survivor Nagihan’ı Kıbrıs’ta kahreden olay!

Dominik Adası’na veda ederek Kıbrıs’a gelen Survivor yarışmacılarından Nagihan Karadere’yi Kıbrıs’ta büyük bir sürpriz bekliyordu ancak Nagihan Karadere canlı yayında gözlerini dolduran ve onu kahreden durumu açıkladı…

NAGİHAN KARADERE ELENDİ!

Survivor macerasını yarı finalde noktalayan Nagihan’ın son sözleri yürek burktu. “Hep hayal kırıklığı, hayatımda hep hayal kırıklığı bu da hayal kırıklıklarımdan biri” diyen Nagihan böyle bir son beklemediğini vurguladı.

ACUN ILICALI NAGİHAN’I TESELLİ ETTİ 

Acun Ilıcalı, gözyaşlarına boğulan Nagihan Karadere’yi çok iyi bir survivor olduğunu belirterek söze başladı. Ve Türk halkının başta hırsını ters karşılamış olabileceğini ama sonrasında içindeki yumuşak yüzü gördüğünü belirtti ve onun çok güçlü bir insan çok iyi bir yarışmacı olduğunu belirterek Nagihan KARADERE’yi teselli etti.

Nagihan Karadere de diğer tüm yarışmacılar gibi sevdiklerini, işini, gücünü bırakarak Survivor yarışı için Dominik Adası’na gelmişti. 5 aydır gerçek bir Survivor savaşçısı olan sporcu Nagihan Karadere adadayken de sık sık minik kızını çok özlediğinden bahsedip duruyordu. Hatta programın yapımcısı ve TV8 Kanalı’nın sahibi Acun Ilıcalı, bu genç anne için ara ara Kızını online görme görüşme fırsatı ya da videolarını izleme fırsatı veriyordu.

Büyük bir heyecanla yarı final oylaması öncesi Kıbrıs’a ayak basan Nagihan’ı kızı ve eşi orada bekliyordu. Ancak Nagihan hiç beklemediği bir durumla karşılaştı.

Kızı, Nagihan’ı tanımadı

Nagihan’ın küçük kızı (henüz bebek sayılır) annesini tanımadı. Annesini yabancılayan ve uzak duran küçük Ece Arven Karadere, Nagihan’ı çok duygulandırdı. Canlı yayında o anları anlatırken gözlerinin dolduğu gözlenen sanki o anı yeniden yaşayan milli atlet Nagihan Karadere, zamanla kızının ona yeniden alışacağını ve açığı kapayacaklarını belirtti.

Nagihan’ın henüz bebek sayılacak kızı annesi Survivordayken yürümeye ve çat pat konuşmaya başlamıştı. Acun’un özel izniyle kızının kamera görüntülerini izlerken gözyaşlarına boğulan Nagihan sürekli bu benim kızım mı diyerek kızının videosuna bakıyordu. Nagihan Karlıdere sonunda çok özlediği kızına kavuştu.

3 Yorum

  1. Nagihan karadere gibi yarismacilar gerek tembel insanlara yer yok gayretli olusu cok iyi kiskananlar catlasin

    .
    Seni cok seviyoruz

  2. Takimdaki bazi kisilere sinir oluyorum bu kadin haklilari konusunca suclu oluyor daha ne istiyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu