Survıvor

Survivor oylama başladı!.. Çeyrek final canlı izle, TV8, Semih, Nagihan, Damla oylaması

Survivor yarışmasında son 2 gün. Survivor yarışmasında artık nefesler tutuldu. Yarı final heyecanı TV8 canlı yayını ile şu anda ekranda ve internet üzerinden canlı izlenebiliyor. Survivor çeyrek final koltuğunda Damla, Semih ve Nagihan üçlü SMS oylamasına çıkıyor.

SMS öncesinde Acun Ilıcalı Kıbrıs’ta Semih, Nagihan ve Damla ile canlı yayında sohbet ettiler. Semih sakatlandığında Türkiye’ye gitmek istediği noktasında yanlış anlaşılmalar olmasına cevap verdi. Acun Ilıcalı da seyircinin yalnız seni değil beni bile yanlış anladılar diye konuyu hasbihal ettiler.

Nagihan final oyunlarından önce talihsizlik yaşadıklarını ve sağlık dolayısıyla elinden olmayan sebeplerle final koltuğunda olamadığını belirterek takipçilerinden özür dileyerek üzgün olduğunu belirtti. Kızını gördüğünü ve kızının kendisini tanımadığını anlatırken gözleri dolan Nagihan, izleyicilerin de duygu dolu anlar yaşamasına sebep oldu.

Damla geçirdiği sakatlığını anlatarak bir buçuk ay gibi bir sürede takımına katkıda olamamanın verdiği üzüntüyü anlattı. Tekrardan toparlanıp savaşmanın önemli olduğunu belirten Damla, pes etmediğini ve yaşadığı sıkıntıları anlattı.

OYLAMA BAŞLADI

Saat 22.50’ye kadar oylama devam edecek. Burada bir ara verilecek. En az oy alan elenecek. Ardından kalan iki yarışmacı ile tekrar bir SMS uygulaması olacak. Gece yarısına doğru yarı finali kazanan belli olacak.

Semih için: SEMIH 1890

Damla için: DAMLA 1890

Nagihan için: NAGIHAN 1890

Survivor TV8 Yarı final canlı izlemek için tıklayınız 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu