SurvıvorTelevizyon

Survivor Panorama başlıyor

TV8 ekranında rüzgar gibi esen Survivor, artık Survivor Panorama ile gündüz ekranını da titretmeye gümbür gümbür geliyor. Survivor 2016 ünlüler gönüllüler yarışmasının yorumlarının yapılacağı Survivor Panorama programı bugün start alıyor. Survivor Panorama canlı izlemek için haberimizdeki linke tıklamanız yeterli.

Survivor Panorama bugün yani 9 Mart Çarşamba günü saat 13.15’te izleyicisine ve Survivor tutkunlarına merhaba diyor. Programın sunuculuklarını Survivor All-Star’a damgasını vuran eski yarışmacılardan Hakan Hatipoğlu ve Ütopya Panorama’nın sunucusu Nur Tuğba Algül üstleniyor. Survivor Panorama, özel görüntüleri ve canlı bağlantılarıyla, bu Çarşamba’dan itibaren hafta için her gün 13:15’te TV8 ekranlarında.

SURVİVOR PANORAMA CANLI İZLEMEK İÇNİ TIKLAYINIZ

survivor panorama 2

Yayın Tarihi: Hafta İçi Her Gün / Canlı
Yayın Saati: 13.15
Elenen yarışmacıların da katılacağı Survivor Panorama’da Ünlüler ve Gönüllüler adasından çok özel görüntüler yer alırken, stüdyoya gelen Survivor yarışmacıları yorumlarıyla programa renk katacak.  Dominik’te yaşananların, çarpıcı yorumların ve sevilen konukların yer alacağı “Survivor Panorama” hafta içi her gün 13.15’de TV8’de.

 

Programa seyirci olarak da gidebilirsiniz

Survivor Panorama’ya seyirci olarak da katılabiliyorsunuz. Programda ayrıca canlı telefon bağlantıları ve sürprizler izleyicileri bekliyor.

Survivor artık Cuma günleri de yayında 

Survivor’da bundan böyle bir gün daha ekrana gelecek. Yarışma etaplarının çok uzun sürmesinden dolayı TV8 ekranlarında Cuma akşamları saat 20.00’de başlayacak olacak yeni bölüm sonrasında Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı akşamları yayında olacak. Survivor izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

Survivor’dan 8 Mart günü elenen isim ünlülerden Ebru Öztürk oldu. Ünlülerin SMS birincisi ise yine Avatar Atakan oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu