SurvıvorTelevizyon

Survivor partisinde Yattara’dan muhteşem kolbastı sahne şov

Survivor birleşme partisi hız kesmeden devam ediyor. Şarkı yarışmasında yarışmacılar sesleriyle bu kez sahnede yarışıyorlar. Survivor yarışmacılarının en renkli isimlerinden Trabzonspor oyunculuğu da yapmış olan futbolcu Yattara muhteşem performansıyla ve oynadığı kol bastı ile geceye damgasını vurdu.

İbrahim Yattara sahneye kendine güvensiz bir şekilde çıkıp sahnenin tozunu atıp alkışı da aldı. Tüm yarışmacıları ve juriyi derinden etkileyen ve eğlendiren Yattara için Acun Ilıcalı da “Survivor birleşme partisinde Yattara rüzgarı” yorumu yaptı.

“Ben müzikten pek anlamam.” diyen Yattara sahalardaki yeteneğini sahnede de konuşturmayı başardı.

“Bize her yer Trabzon”

Tam bir Trabzonspor aşığı olan Yattara önce Afrika müziği ile coşturda ardından herkesi ayakta alkışlatan kolbastı ile geceye imzasını attı. Yattara juriden 20 puan alarak şarkı yarışmasında iddiasını sürdürdü.

Serkay Mest Etti

Serkay şarkı yarışmasında Halil Sezai’nin sevilen şarkısı Sonbahar’ı yorumladı. Sesinin güzelliği ve yorumu ile yarışmacıları mest eden Serkay zirve yarışını zorlayan isimlerden olmayı başardı.

Atakan ve Semih sesleri ile iddialı olamadılar

Atakan Ahmet Kaya’dan Nereden Bileceksiniz, Semih ise Gezi Bağları’nı seslendirdi. Her iki yarışmacı da juriden umduğu beğeniyi alamadı. Özellikle Seda Balkan’ın herkese bol keseden verdiği puanları Semih’te kısması, Semih Öztürk’ün dikkatinden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR