Magazin

Survivor Sabriye’nin büyük başarısı…Dünya Kick Box Şampiyonası’nda birinci oldu

Survivor’la adını duyuran kick box’çı Sabriye Şengül’ün büyük başarısı… Sabriye Şengül, Dünya Kick Boxing şampiyonluk ISKA kemer maçında şampiyon oldu.

SURVIVOR’DA ŞAMPİYON OLAMADI AMA.. 

Avusturya’nın başkenti Viyana’da yapılan Vendetta Profesyonel Dünya Kick Boxing Şampiyonluk ISKA kemer maçında Sabriye Şengül, Avusturyalı rakibi Christin Fedller’i yenerek 2. kez dünya şampiyonu oldu.

Avusturya’dan ve bir çok Avrupa ülkesinden Sabriye Şengül’ü desteklemek için gelenler maçların yapıldığı salona akın etti. Salonun tamamının dolu olduğu maçta bir çok seyirci maçı salon dışında takip ederek destek verdi.
Açıklamalarda bulunan Sabriye Şengül, “Ülkeme bu güzel ISKA Dünya Kick Boxing şampiyonluk kemerini kazandırıp ikinci kez Dünya şampiyonu olarak ülkeme döneceğim için çok mutluyum” dedi.

Şengül, gerek Türkiye’den gerekse yurt dışından gelen gurbetçi vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkür etti. En büyük hedefinin de Bellator’da yapılacak olan şampiyonluk kemerini almak olduğunu söyledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu