Yerli Dizi

Survivor şampiyonu Avatar Atakan Show TV’nin fenomen dizisinde

Survivor şampiyonlarından “Avatar” lakaplı Atakan Arslani, Show TV’de ekrana gelen fenomen dizinin oyuncu kadrosunda…Yeni sezonda da izleyiciyi ekrana başına kilitlemeyi başaran Çukur dizisi izleyicisine yeni bir sürpriz yapmayı hedefliyor. Bu seferki sürpriz oyuncu Survivor’dan…

SURVIVOR’DAN TANINAN AVATAR ATAKAN ÇUKUR’DA

Show TV’de ekrana gelen, başlıca rollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş’ın paylaştığı Çukur dizisi, ikinci sezonunda kadrosuna çok konuşulacak bir ismi dahil ettiği öğrenildi.

GELEN TEKLİFİ KABUL ETTİ

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Survivor şampiyonu Avatar lakaplı Atakan Arslan’ın Çukur’dan oyunculuk teklifi aldığını ve Avatar Atakan’ın bu teklifi kabul ettiğini duyurdu.

Milliyet Gazetesi Yazarı Ali Eyüboğlu’nun verdiaği bilgiye göre  ‘Avatar’ lakaplı milli dövüş sporcusu Çağan Atakan Arslan’ın Çukur dizisinde ‘kötü adam’ olarak izleyici karşısına çıkacağını yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu