Survıvor

Survivor tarihinin en aç yarışmacısı İbrahim’in çok özel anları

Survivor yarışmasında sürekli açlıktan gözü dönmüş bir şekilde adayı turlayan yarışmacısı İbrahim, son zamanlarda ödül oyunlarının da etkisiyle hem en aç hem de en çok kilo alan yarışmacı olarak tarihe geçti. İbrahim’in çok özel yemek görüntüleri Survivor final gecesinde izleyenleri güldürdü.

Survivor yarışmasının başladığı ilk günden itibaren daima aç olduğundan yakınan ve bu konuda fenomen olmayı başaran İbrahim ile ilgili çok komik görüntüler ekrana yansıdı. İbrahim mikrofon kendisine uzatıldığında Acun Ilıcalı “Survivor senin için ne anlama geldi?” diye sorduğunda verdiği cevap seyircileri epey güldürdü.

İbrahim “Survivor benim için açlık demek”

Survivor deyince aklına açlık gelen İbrahim, açlığın özlemin de önüne geçtiğini belirtmesi üzerine Acun Ilıcalı, “Bak şimdi anne de izliyor kadıncağız üzülmesin.” deyince İbrahim lafı ağzında geveleyerek yine gülüşmelere sebep oldu.

Atakan ve İbrahim’in sporcu olmasından dolayı düzenli beslendiklerini belirten Acun Ilıcalı bu ikilinin özellikle açlıktan etkilendiklerini ve kas kaybı yaşadıklarını belirtti.

Serkay “İbrahim olmasa biz çok aç kalırdık”

Survivor yarışması süresince yaklaşık 14-15 kilo verdiğini belirten Serkay, “ben de çok aç kaldım, İbrahim olmasa biz daha çok aç kalırdık. Biz sabah uyurken bir uyanıyorduk, İbrahim coconut alıp getirmiş.” dedi.

Survivor finali devam ediyor. Sevdiğiniz yarışmacıyı desteklemek için SMS oylamasına katılabilirsiniz. SMS oylamasına katlamak için;

Atakan yaz 1890’a gönder

Serkay yaz 1890’a gönder

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu