Survıvor

Survivor yarı finale kim gidiyor, Semih mi, Damla mı?

Survivor yarı finaline gidecek yarışmayı belirlemek için yapılan çeyrek final SMS oylamasında ilk elenen isim Nagihan Karadere oldu. Damla Can ve Semih Öztürk SMS oylamasında yarı final için mücadele ediyorlar. Kazanan isim kim olacak? Damla mı, Semih mi Survivor macerasına devam edecek. Cevabı dakikalar sonra Acun Ilıcalı tarafından canlı yayında verilecek.

Survivor çeyrek final özel programında çok özel anlar yaşanmaya, 2016 serüveninin en özel klipleri yayınlanmaya devam ediyor. Bu arada oylama gece yarısına yaklaşırken yani dakikalar sonra bitmiş olacak. Survivor yarışmasında Atakan’ın rakibi olan ismi Acun Ilıcalı birazdan canlı yayında açıklayacak. Aşağıda yer alan TV8 canlı linkten eş zamanlı olarak (sonuçlar açıklandığında) çeyrek final oylama sonucunu kazanıp yarı finale gitmeye hak kazanan ismi öğrenebilirsiniz.

SURVIVOR YARI FİNALE GİDEN İSİM TIKLA ÖĞREN 

Oylamaya katılan isimler

Semih için: SEMIH yazıp 1890’a SMS atabilirsiniz.

Damla için: DAMLA yazıp 1890’a SMS atabilirsiniz.

Semih Öztürk ve Damla Can için Survivor’ın en heyecanlı ve kritik dakikaları devam ediyor. Finale kalan tüm yarışmacıların da ciddi sakatlıklar yaşadığı Survivor 2016 yılında bu gece iki isim birden hayallerine veda etmek zorunda kalıyor. İlk elenen isim hırsı ve erkeklere dahi performansıyla meydan okuyan Nagihan Karadere oldu. Nagihan Karadere gözyaşlarına hakim olamayarak programa ve Survivor macerasına veda etti.

Semih Öztürk kimdir?

Semih Öztürk, 1990 yılında İstanbul’da doğmuş olup aslen Bursalı bir ailenin mensubudur. 1,80 boyunda olan Semih Öztürk lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamladı. Daha sonra öğrenimine yurt dışında Güney Fransa’da devam etti. Fransa’da Paul Valery Üniversitesinde tiyatro eğitimi aldı.

Damla Can kimdir?

Damla Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışmaktadır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veren Damla Can, 27 yaşında, 171 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu