Magazin

Survivor yarışmacısı Ezgi Avcı 3 yıldır birlikte olduğu isimle evlendi

Adını Survivor yarışmasıyla duyuran bir dönem TV ekranlarında magazin programı da sunan Ezgi Avcı 3 yıldır birlikte olduğu isimle dünya evine girdi.

Ezgi Avcı, geçtiğimiz sezon Beşiktaş formasını giyen Karadağlı basketbolcu, Nemanja Djurisic ile hayatını birleştirdi.

blank

Ünlü sunucu Ezgi Avcı, basketbolcu, Nemanja Djurisic ile dünya evine girdi.

Ezgi Avcı 3 yıldır birliktelik yaşadığı, geçtiğimiz sezon Beşiktaş formasını giyen Karadağlı basketbolcu, Nemanja Djurisic ile hayatını birleştirdi.

blank

Çiftin nikah töreni, ailesinin ve çok yakın dostlarının katılımıyla gerçekleşti. Çift 2019 yılının Ocak ayında nişanlanmıştı.

EZGİ AVCI KİMDİR?

Ezgi Avcı, 1995 yılında İstanbul da doğdu. 2013 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında yer alan Ezgi Avcı bu yarışmada 3. oldu. Yarışmadan sonra mankenlik yapmaya başlayan Ezgi Avcı eğitimini ABD/Florida’da İşletme okuyarak tamamladı.

Eğitimini bitirdikten sonra tekrar Türkiye’ye dönen Ezgi Avcı, başarılı bir kariyere sahip olmasına ve model olarak başarılı çalışmalar yapmasına rağmen aldığı eğitim nedeniyle, ülke dışı danışmanlığı yapmak üzere kendi şirketini kurma isteği taşıyor.

1.80’lik boy uzunluğuna sahip olan ve 57 kilogram ağırlığında olan Ezgi Avcı, Survivor 2016 Ünlüler takımında yarıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu