Survıvor

Survivor’a veda eden isim Tarık Mengüç oldu

TV8’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor dün akşam 35. bölümüyle ekranlara geldi. Büyük bir heyecanın yaşandığı eleme gecesinde Ünlüler takımından bir yarışmacı adaya veda etti. Survivor’un ilginç ismi Tarık Mengüç, Survivor adasına veda eden isim oldu.

TARIK MENGÜÇ VEDA ETTİ

Bu hafta her iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı adadan gitmesi için Tarık, Sedat, Sabriye ve Adem’in adını belirledi. Tarık ve Sedat bir ilke imza atarak gönüllü olarak eleme potasına girdiler. Bu dörtlü arasında geçen SMS oylamasında en az oyu alan Tarık Mengüç yarışmaya veda etti.

İLETİŞİM OYUNUNU ÜNLÜLER KAZANDI

Bu akşam eleme öncesi Ünlüler ve Gönüllüler takımı hız ve beceriye dayalı iletişim oyunu için karşı karşıya geldiler. Dişe diş bir rekabetin yaşandığı oyunu Ünlüler takımı kazandı.

SEMANIN DÜŞMESİ KORKUTTU

Sembol oyunu esnasında parkurdan atlarken ayağını ters basan Sema acılar içinde yerde kaldı. Sakat ayağına rağmen parkuru tamamlayıp sayı alan ünlü atlete Dr. Metin Kuş anında müdahale etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu