SurvıvorTelevizyon

Survivor’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor All Star 2022 yarışmasında dün akşam iki takım da büyük araba ödülü için karşılaştı. Kazanan Survivor’ın geleneksel araba ödülünün sahibi oldu. Çeyrek finalin geldiği All Star’da Acun Ilıcalı yeni kuralları açıkladı. İşte dün akşama dair yarışmada yaşananlar..

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor’da yeni bir araba ödülü oyunu gerçekleşti. İki takım yarışmacıları bireysel olarak performanslarını sergiledi. Geleneksel oyunda isimler, ilk olarak sıralama turuna çıktı ve ardından rakipleri ile araba ödülü için karşılaştı. İşte, Survivor araba ödülü…

SURVİVOR ARABA ÖDÜLÜNÜ 2022 KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler olarak başlayan Survivor 2022 All Star yarışmasında son düzlüğe girildi. Yarışmacılar ilk bireysel oyunlarına araba ödülü için çıktı. Finale sayılı zaman kala Survivor’da yarışmacılar ilk olarak sıralama turuna çıktı ve rakipleri belirlendi. Survivor yarışmacıları yeni nesil Lexus NX arabası için parkura çıktı.

Survivorda araba ödülünün kazananı belli oldu Acun Ilıcalı yeni kuralları tek tek açıkladı.

Yarışmacıların karşılaşmaları şu şekilde oldu:

Nagihan – Adem
Ayşe – Hikmet
Berkan – Nisa
Ogeday – Batuhan

BATUHAN ARABA ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

Yarı final eşleşmelerinde Nisa – Hikmet, Adem – Batuhan ile karşılaştı. İki yarışın sonunda finale yükselen Nisa ve Batuhan oldu. 3’e 3 süren mücadelenin son oyununu alan Batuhan ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR’DA BÜYÜK ADA KONSEYİ!

Survivor All Star’da bireysel süreç başladı. Bu süreçte de elemeler devam edecek. Survivor 2022’de finale kadar olan elemeler ise 15 Haziran günü yapılan büyük oylama sonucuna göre gerçekleştirilecek.

KAVGA SONRASI AYNI TAKIMDALAR

Acun Ilıcalı yeni kuralları şöyle açıkladı:

“Çeyrek finaldeyiz ve çeyrek final sonrası sekiz yarışmacı ilk elemeye gidecek. İlk gün birinci aday, ikinci gün ikinci aday üçüncü gün üçüncü aday çıkacak.

Adayları o günün birincisi belirleyecek. Ancak performansın yarışmacılara finale doğru bir yol açmasını istemiştiniz. Öyle de olacak. Üç aday çıktıktan sonra eleme döneminin performans birincisi (3 günün) dördüncü adayı söylecek. Her gün kazanan bir puan alacak, finalist başka bir puan alacak. Yarı final oynayan ikili de başka puan alacak. Puanlama şöyle olacak:

Her günün birincisi 5’er puan alacak,

Finalist 3’er

Yarı finalde elenenler 1’er puan alacak.

Bu puanlarla performans birincisi olacaksınız. Tolplam puanınız birinciyse ve adaysanız adaylıktan kurtulacaksınız. İlk iki elemede 4 aday, 6’ya düştüğünüzde aday sayısı 3’e düşecek. Eşleşme ise zamana karşı yarılşışacal ve en iyi performans yapanlar bir turu oynamadan geçecek.”

ADALAR BİRLEŞTİ

Survivor’da kamplar 15 Haziran itibarıyla birleşti. Sıralama oyununda birinci olan isim kamp alanını seçti.

‘HADSİZ’
Heyecanlı ve duygu dolu anların yaşandığı haftanın son elemesinde, eleme adayları olan Nisa, Atakan, Hikmet ve Ogeday’ın SMS sonuçları açıklandı.

Survivorda araba ödülünün kazananı belli oldu Acun Ilıcalı yeni kuralları tek tek açıkladı

ATAKAN ELENDİ

Acun Ilıcalı bu hafta rakiplerinden daha az SMS oyunu alarak Survivor All Star’dan elenen yarışmacının Atakan olduğunu duyurdu. Survivor 2022 olma rüyasına finale kısa süre kala veda eden Atakan’ın elenmesiyle konsey adeta buz kesti. Atakan duygusal anlar yaşayarak son kez duygularını dile getirdi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu