SurvıvorTelevizyon

Survivor’da diskalifiye… Zafer gitti; peki Semih’in akıbeti ne oldu?

Günlerdir beklenen olağan dışı acil ada konseyi bugün toplandı. Survivor 2016’nın en başından beri en tartışmalı yarışmacı olan Semih, Zafer’in saldırısına uğradı. Bir önceki eleme konseyinde yer almayan iki yarışmacı Semih ve Zafer olayının perde arkası ve yaşananlar gün ışığına çıktı.

Semih, Zafer’in arkadan saldırısına uğradı ve tartaklandı. Zafer Semih’i alenen tehdit etti. Acun Ilıcalı bugün konseyde hem görüntüleri izletti. Hem de Zafer’in diskalifiye olduğunu belirtti.

Destekten TR

Adadakilerin tamamının Semih’e karşı olmasının bir tehdit olduğunu belirten Acun Ilıcalı, Semih’in de artık ünlüler adasında yarışmaya devam edecek.

Destekten TR

Semih daha sonra konseye katılarak Ünlüler takımından arkadaşlarıyla kucaklaştı. Semih ilk kez bir takım ruhunu taşıdığını hissettirdi ve ünlüler arasında olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. Semih’in gelişini şüpheyle karşılayan isim ise Nagihan oldu. Ancak Nagihan daha sonra adada Semih ile konuşurken söylem değiştirdi ve sanki konseyde Semih için “problemli insan” tamlamasını hiç kullanmamış gibi davrandı.

Destekten TR

Atakan ise Semih’in gelişini coşkuyla karşıladı. Semih’in gelişine en tepkisiz kalan isim ise Yattara oldu.

Semih’in acaba Atakanların mı yoksa Tuğbaların mı yanında olacağı şimdi merak konusu oldu. Semih adadaki ilk gününü herkesle sohbet ederek keyifle geçirdi ve Semih “Ünlüler için Survivor yeniden başlıyor.” dedi.

Acun Ilıcalı’nın bu kararını “Güzel” diyerek alkışlayan ise Atakan oldu. Atakan ile Semih’in çok iyi anlaşacaklarına dair daha önce medyabey.com öngörüde bulunmuştu.

işte o haber için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR