SurvıvorTelevizyon

Survivor’da dokunulmazlık oyunu nefes kesti

Survivor 2017’de dün akşam dokunulmazlık oyununu kazanan takım, rakip takımdan iki kişinin isminin yazılmasına neden oldu. Dokunulmazlık oyununu kazanıp adadan arkadaşlarının ayrılmasına izin vermek istemeyen iki ekip, Survivor 2017’nin dün akşam yayınlanan bölümü kıran kırana mücadeleye tanık oldu. Survivor 2017’de dün akşamki yayınlanan bölümde kim eleme potasına girerek aday oldu?

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda iki takım da büyük bir  mücadele verdi. Ünlüler ve Gönüllüler takımı parkurun bulunduğu alana geldiği zaman şoke yaşadılar. Survivor’da bu kez çok uzun bir parkur vardı. Kondisyon gerektiren parkurda bazı yarışmacılar çok zor anlar yaşaması dikkat çekti. Ünlüler takımı oyunun ilk turunda iyi bir performans sergileyerek durumu 1-0’a getirdiler. İkinci turda ise gönüllüler adeta savaştılar ve durum 1-1 oldu. Best off’a kalan yarışmacılar orda da kıyasıya kapıştı ve oyun bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında Ogeday Girişken muhteşem bir performans ortaya koydu ve takımını dokunulmazlık sembolüne ulaştırdı.

ELEME İÇİN KİMİN ADI YAZILDI?

İyi mücadeleye rağmen final turunda dokunulmazlık sembolünü Gönüllüler takımına kaptıran Ünlüler, takımlarından iki ismi seçmek üzere ada konseyine gitti. Son haftalarda konseyde ismi en çok zikredilen isim olan Sabriye Şengül, bir kez daha adını eleme potasında olduğunu öğrendi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sema ise sürpriz bir şekilde Adem’in ismini söyleyerek eleme potasına girecek ikinci ismi de belirlemiş oldu. Adem, son günlerde takım arkadaşları tarafından Sabriye’yi korumakla suçlanıyordu.

ÖDÜL OYUNUNU GÖNÜLLÜLER KAZANDI

Survivor 2017’nin Cuma akşamı yayınlanan bölümde iki takım arasında adeta açlık oyunları oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı Cuma akşamı iyi bir yemek için mücadele etti. Alp Kırşan, ödülü gösterdiği an iki takım adeta havaya uçtu. Cuma akşamı ödülü kazanan takım çıtır tavukla buluştu. Gönüllüler takımı oyunun ilk etabında oldukça rahat bir galibiyet alarak durumu 1-0’a getirdi. İkinci turda ise adeta son ana kadar mücadele yaşandı. 2. turda oyun 4-4 iken Elif Şadoğlu finali yaparak gönüllüler takımına ödülü ulaştırdı. Oyun esnasında Serhat Akın ve Bulut Özdemiroğlu ilede bir tartışma yaşandı. İki ayrı takımda yarışan yarışmacılar arasında süren tartışma kısa bir süre sonra tatlıya bağlandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu