Survıvor

Survivor’da dokunulmazlık oyununu(11 Mart Cumartesi) kim kazandı?

TV8’de yayınlanan Survivor, dün akşam dokunulmazlık oyunu ile ekranlara geldi. Yüksek bir mücadele dozunun yaşandığı Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım sonunda Gönüllüler oldu. Elemeye giden Survivor Ünlüler takımında ilk eleme adayı olarak Şahika Ercümen’in ismi öne çıktı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sedat’ın eleme adayı olarak Adem Kılıççı’yı göstermesi dikkat çekti.

Survivor’da Cumartesi akşamı yayınlanan bölümde dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Survivor 2017’de haftanın ilk dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı arasında bireysel dokunulmazlığı Sedat kazandı.Yapılan konseyde Ünlüler takımında SMS oylamasına kalan ilk isim 5 oyla Şahika seçildi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sedat ise Adem’in ismini verdi. Böylece Pazar akşamı yapılacak ikinci dokunulmazlıkla elemeye iki isim daha seçilmiş olacak.

Sedat, Sabriye ile tartıştı. Sedat, Sabriye’ye oyun sırasında ‘hani futbol biliyordun hiçbir şey bilmiyorsun sen’ diye laf atınca Sabriye çıldırdı, ‘senin bu bayanlarla derdin nedir? çok mu etek giymek istiyorsun’ şeklinde karşılık verince Sedat, Sabriye’nin bu tepkisi karşısında adeta  şoke oldu. Önce ilk birkaç saniye dondu kalan Sedat,  sonra da “terbiyesizlik yapma” diye konuştu.

SEDAT-SABRİYE GERGİNLİĞİ TAVAN YAPTI

Çılgın Sedat, “Bak kardeşim senden bir ricam var. İki tane avladım var. Sen bana en başta geldin ‘Sedat abi ben seni çocuğun için seviyorum’ dedin. Bak onlar izliyor. Bir daha bana ‘Etek, kıvırma’ gibi sözler kullanma. Şahsıma hakaret et. ‘Sen nasıl bir herifsin, kötüsün, pisliksin’ diyebilirsin. Senden ricam evlatlarım için bir daha öyle söyleme. Allah rızası için benim seninle kavga etme şansım yok, anladın mı? ‘Kıvırma, etek giy’ gibi laflar çok ağır Sabriye. Beni düşünmüyorsan o evlatlarım için bana bir daha o kelimeleri kullanma” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

SABRİYE’NİN SEDAT’A CEVABI

Sabriye’nin bu ricaya yanıtı ise “Bana şey yaparsan ben de sana şey yaparım. Kötü davranıyorsun. Evlatlarına saygım sonsuz ama bana kötü davranırsan ben de duramam. Bu benim zaafım. Herkesin var. Sonuçta anamız, babamız bizi izliyor” şeklinde oldu.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı