SurvıvorTelevizyon

Survivor’da eleme potasında Adem şoku!

Bu hafta Survivor’da tüm dengeler değişti. Ünlüler takımının en iyi performans sergileyen yarışmacılarından biri olan Adem Kılıççı bu hafta eleme potasında!.. Dokunulmazlık oyunlarının oynanmasının ardından önce gönüllüler sonra ünlüler takımı 2’şer isim eleme potasına koydu.

Muhteşem performansların sergilendiği sürpriz haftasında eleme potasındaki Adem ismi de gerçekten şaşırttı! Adem Kılıççıyı eleme potasına kim koydu? Survivor’da bu hafta kimler eleme korkusuyla karşı karşıya? İşte Survivor 3. hafta elemeleri için söylenen isimler ve dokunulmazlık oyunu sonuçları…

Survivor heyecan dolu bir haftanın ardından elenecek isimlerini belirledi. Dominikte süren heyecanda hiçbir şey sıradan değil ve her an her şeyin olabildiği gözleniyor. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönülüllerde bireysel dokunulmazlığı Volkan kazandı. Gönüllüler takımı potaya Denisa’nın ismini çıkarırken, bireysel dokunulmazlık sahibi Volkan elenmesi için performansını eleştirdiği Erdi’yi söyledi.

Ünlüler takımı ikinci dokunulmazlık oyununu kaybetti hep birlikte gitmesi için Sabriye’nin ismini söylediler. Geçen hafta da potaya giren Sabriye’nin moralinin iyice çöktüğü görülüyor. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Çılgın Sedat ise takımda bir türlü yıldızının barışmadığı ve performansıyla ünlüler takımına çok puan aldıran Adem Kılıççı’nın ismini söyledi.

Survivor’da Acun’un Erdi’ye yaptığı gönderme gözden kaçmadı

Dokunulmazlık oyunu sırasında parmağının çok acıdığını ileri sürerek kendini yerlere atan ve takımını yavaşlatan Erdi’ye Acun Ilıcalı üstü kapalı olarak numara yaptığını ima etti. Erdi’ye “Parmağın uf mu oldu” diyen Acun Ilıcalı “Öyle her durumda oyunu durduracak halimiz yok” diyerek tepki gösterdi. Dokunulmazlık oyununda Erdi’nin tesellisi ise İlhan Mansız’ı yenmek oldu.

Yaşanılan ilginç olayların neticesinde Survivor 3. hafta elemesinde potadaki isimler ünlülerden Sabriye ve Adem; gönüllülerden Denisa ve Erdi oldu.

Başa dön tuşu