SurvıvorTelevizyon

Survivor’da flaş gelişme… Acun Ilıcalı o yarışmacının artık aralarında olmayacağını açıkladı

Survivor’da flaş gelişme… Acun Ilıcalı KKTC’de yapılacak olan finalin adaylarından birinin artık Survivor’da olmayacağını açıklaması şaşkınlık ve heyecana neden oldu. Survivor 2017’de son dakika gelişmesi… Acun Ilıcalı, acil durum konseyini topladı. İddialı bir yarışmacı Survivor hayallerine veda ediyor. Hangi yarışmacının adaya hangi gerekçeyle veda edeceği merak ediliyor.

TV8’de yayınlanan Survivor’un 20. bölüm fragmanı yayında. Acun Ilıcalı, 20. bölüm fragmanında şok bir açıklama yaparak iddialı bir yarışmacının artık adada olmayacağını söyledi. Ilıcalı, hangi ismin yarışmaya veda edeceğini açıklamadı.

Öte yandan Survivor’da elenen isim Gönüllüler takımından Yiğit oldu. Yiğit’in son sözleri herkeste şok etkisi yarattı. ‘Gözlerine baktığım zaman sinsilik gördüğüm insanlar var’ diye manidar konuşan Yiğit yarışmadan elendiği için çok üzgün olduğunu söyledi.

SURVİVOR’DA YİĞİT ADAYA VEDA ETTİ

Gönüllüler Takımından beş aday SMS oylamsına çıktı. Erdi, Sadin, Yiğit, Gökhan ve Elif arasında yapılan SMS oylaması sonucunda en düşük oyu alarak yarışmaya veda eden isim Yiğit oldu.

YİĞİT: ELENMEMİN EN BÜYÜK NEDENİ VOLKAN

“Benim elenmemdeki en büyük etken Volkan. Çünkü Erdi ve Eser hakkında, ben bu adamlarla yapamam diyip, daha sonra onlarla beraber kulis yaptıktan sonra benim ismim potaya çıktı. En büyük etkenlerden birisi Volkan. Volkan benim adımı vererek performansımın düşük olduğunu söyledi.

Erdi hiçbir şey yapmayan bir insan. Sadin’in de performans olarak yavaş kaldığını düşünüyorum. Volkan umarım yaptığı kulisten pişman olmaz. Finale bazı isimlerin kalmasını isterim. Gökhan, Ogeday ve Elif’in finale gitmesini gönülden isterim.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu