Survıvor

Survivor’da hayal kırıklığının adı Nihal Candan…

Nihal ‘Hep böyle oluyor beceremiyorum’ sözleri ile dün geceki Survivor programına damgasını vurdu. Sosyal medyadan Nihal’e veryansın! Sosyal medyada özellikle gönüllüler takımını sevenler, oyunları birer ikişer puanla kaybedilmesinin tek müessibi olarak Nihal’i gördüklerini belirtiyor.

Survivor izleyicileri Damla’ya da Nihal’i yazmadıkları için oldukça kızgınlar. Nihal neden mızmızlandı, neyi beceremedi ayrıntılar haberimizde…

 

Nihal, Survivor’a katıldığı günden beri büyük zorluklarla karşılaştığını belirtiyor. İlk hafta sürekli ağlayan ve şikayet eden Nihal, daha sonra ağlamayı bırakmıştı ancak yine de oyunlarda başarılı performans gösteremediğinden dolayı üzgün olduğundan dem vuruyordu. Oyunların özellikle kondüsyon ve güç gerektiren etaplarında zorlandığını belirten Nihal, atışlarda da etkili olamıyor. Tabi çoğunlukla atışlara yetişemediğini söylemek gerek.

Dün geceki hamburger yarışmasında Nihal iki kez oynadı. Birinci rakibi Nagihan, ikincisi ise Seda idi. Nagihan ve Seda Ünlüler takımını ağır toplarından. Nihal daha etapları tamamlamakta çok zorlanınca eleştireler de ayyuka çıktı. Nagihan ile yarışında büyük bir yenilgi alıp parkurun yarısında iken oyunu kaybeden Nihal özellikle merdiveni taşımakta çok güçlük çekti.

Seda ile ikinci karşılaşmasında ise parkuru tamamlayan ancak hedef tahtasına merdiveni koymayan Nihal’e en büyük tepki Efecan’dan geldi. Hedefteki 7 paneli düşürmeleri gereken yarışmacılardan Seda 6 paneli düşürmüş yedinci atışı için denemeler yapıyordu. Nihal ise merdiveni yerleştirdikten sonra ancak atabildiği üç atıştan birini isabet ettirebildi.

Hamburger oyununu da kaybeden ve yine aç kalan gönülüllerin sabrı gerçekten tükenmiş durumda. Aynı şekilde Gönüllülerin fanları da sosyal medyada büyük heyecan yaşadılar. Sosyal medyada dokunulmazlık oyunu da kaybedilirse adadan ilk gönderilmesi gereken kişinin Nihal olması gerektiği konuşuluyor.

Nihal ise kendini “En azından ben kendimin güçsüz olduğunun farkındayım.” diyerek savunurken ödül oyunu sonrası şunları söyledi: “Ben sınıfın en kötü öğrencisi olduğumu kabul ediyorum. Ama üslup çok önemli, zaman zaman bana yapılan eleştirilere kırılıyorum.”

Survivor yarışmasının daha çok dayanıklılık, güç ve performans üzerine olması İşte Benim Stilim’in narin kızı Nihal Candan için acaba daha ne kadar sürecek. Yarışmanın müdavimlerinin gündemindeki konulardan birisi de bu.

İŞTE O ANLAR TIKLA İZLE 

Haber: Neslihan Sultan PALA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu