SurvıvorTelevizyon

Survivor’da İlhan Mansız ve Serhat Akın birbirine girdi

Survivor’ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümüne İlhan Mansız’la Serhat Akın arasında büyük tartışma damgasını vuracak. Survivor’un yeni bölüm tanıtımında İlhan ile Serhat arasında tartışma çıktı. Birbirlerinin üzerine yürüyen ikilinin arasına arkadaşları girdi. Survivor’un bu akşam yayınlanacak olan  yeni bölümünde neler yaşanacak?

İLHAN MANSIZ SERHAT AKIN KAVGASI MERAKLA BEKLENİYOR

Uzun zamandır İlhan Mansız’ın Furkan, Sema ve Serhat üçlüsü ile birlikte zaman geçirmemesi izleyenlerin dikkatini çekmiş fakat İlhan Mansız adada daha çok yalnız vakit geçirmeyi tercih etmişti

İlhan, Serhat kavgasının ardından ise neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Serhat’ın, İlhan’a ‘akıllı ol, bana karşı sesini indir’ demesinden sonra sinirleri gerilen İlhan, Serhat’ın üzerine yürüyor. Bu anlarda kavga çıkmaması için araya giren Sema ise iki ismi sakinleştirmeye çalışıyor.

KAZANAN TAKIMDAKİ HERKESE ARABA

Survivor yarışmasında bu akşam yarışmacılar için konan ödül büyük heyecana neden oldu. Acun Ilıcalı’nın anons ettiği ödüle göre ödül oyununu kazanan takımın tüm üyelerine araba hediye edilecek. Bu haber tüm yarışmacıların motivasyonunu adeta tavan yaptırdı. Sabriye ilk defa araba sahibi olabileceğini söyleyerek bir an önce yarışmak istiyorum demesi dikkat çekti.

Ödül araba olunca sinirlerde geriliyor. İlhan Mansız ve Serhat Akın’ın ciddi şekilde tartıştığı görülürken, araya Sema girse iki ismi ayırmak oldukça zor gözüküyor. Serhat ve İlhan Survivor’ın ilk günlerinden beri yakın arkadaş olarak bu noktaya kadar gelmiş, hemen hemen hiç tartışmadan uzun zaman geçirmişlerdi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu