SurvıvorTelevizyon

Survivor’da ilk eleme heyecanı, Erdi mi, Fulya mı, Berna mı, Eser mi elenecek?

Survivor’da ilk eleme heyecanı bu gece yaşanacak. Gönüllüler Takımından ilk kan kaybının yaşanacağı 2017 Survivor ilk eleme gecesinde potaya 4 isim çıktı. Erdi, Fulya, Berna ve Eser isimlerinden birisi halk oylaması sonucuna göre ya adaya veda ederken diğer 3 isim Dominik’te yaşam mücadelesine devam edecek.

Bu hafta Gönüllüler’den Erdi, Fulya, Berna ve Eser’in ismi eleme potasına yazıldı. Survivor dokunulmazlık oyunlarnıı kaybeden Gönüllüler’in morali oldukça bozuldu. Ödül oyunlarındaki başarılarını dokunulmazlık oyunlarında gösteremeyen Gönüllüler arasından bir isim bu gece halk oylaması sonucu elenecek. Gönüllüler adasında bireysel dokunulmazlık oyunlarını önce Volkan Şahin, ardından Ogeday Girişken aldı.

Acun Ilıcalı, bu yıl en zorlu ve en uzun Survivor’ın yaşanacağını sıklıkla belitti ve yarışmaya 3yeni yarışmacının SMS oylamasıyla katılacağını belirtti. Anıl, Fatih Hürkan, Oğulcan ve Sadin Bakır, Survivor 2017 yarışmacıları arasına dahil olabilmek için SMS oylamasına katıldı. Sms oylamasının sonuçları ve o isimlerin hangi takımlara dahil olacağı yine bugünkü bölümde açıklanacak.

21 Ocak Cumartesi akşamı başlayan Survivor 2017 serüveninde birbirinden başarılı milli sporcuların da yer aldığı takımlarda mücadele kıyasıya devam ediyor. Survivor Ünlüler Adası’nda İlhan Mansız, Serhat Akın, Berna Öztürk, Furkan Kızılay, Pınar Saka, Tarık Mengüç, Sabriye Şengül, Şahika Ercümen, Adem Kılıççı, Seda Demir, Çılgın Sedat ve Sema Apak yer alırken; Survivor Gönüllüler Adası’nda Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Berna Keklikler, Yiğit İzik, Elif Şadoğlu, Eser West, Burak Tuncer, Erdi Ünver, Tuğçe Melis Demir ve Volkan Çetinkaya yer alıyor.

Survivor 2017’de yer alan milli sporcular kimler? 

Gönüllüler takımındaki milli sporcular; Denisa Gültekin, Volkan Çetinkaya, Eilf Şadoğlu, Ogeday Girişken, Tuğçe Melis Demir,

Ünlüler takımındaki milli sporcular; İlhan Mansız, Serhat Akın, Şahika Ercümen, Sema Aydemir Apak, Adem Kılıççı, Pınar Saka, Sabriye Şengül.

Başa dön tuşu