SurvıvorTelevizyon

Survivor’da inanılmaz kavga ünlülerden biri diskalifiye mi olacak?

Tüm heyecanıyla süregelen Survivor macerasında ünlülerin asabı iyice bozuldu. 1 Nisan 2016 Cuma günü (bu akşam) yayınlancak 36.bölümde Survivor 2016 için diskalifiye mi geliyor? Ünlüler adasındaki büyük kavga gerilimi iyiden iyiye arttıracağa benziyor.

Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyununu alarak takımlarından bir kişiyi kaybetme korkusunu bir haftalığına da olsa bertaraf etmeyi başaran Ünlüler adasında kuru fasulye ödülü bile açlıkla olan savaşta yeterli olamadı. Ünlüler adasında gerginlik had safhada. Nagihan ben kimsenin oyuncağı değilim diyerek acaba Yunus’a mı, yoksa Tuğba Özay’a mı rest çekti? Yunus Günçe ile Mehmet arasındaki sözlü düello şiddete mi dönüşüyor?

Bu hafta eğer ünlüler adası dokunulmazlık oyununu kaybederse büyük tartışmaların ve stratejik kavgaların olması bekleniyor. Yunus Günçe eleme potasına girmesini hele hele kendisinin yerine Mehmet’in grupta daha fazla korunmasını hazmedemiyor. Mehmet’i oğlu olarak ilan eden Yattara, Yunus Günçe ve Mehmet tartışmasında nasıl bir rol alacak bu gece yayınlanacak programda ortaya çıka

https://www.youtube.com/watch?v=9IAxu4ryMvk

Yunus hakkında ağır ithamlar

Yunus Günçe için takım arkadaşlarının sürekli yanar döner olduğunu ima etmesi ve takım içinde gruplar arası laf taşıdığını düşünmesi Ünlüler Adası’nda Yunus Günçe’nin zor günler yaşamasına sebep oldu. Son anda elenmekten kurtulan Günçe’nin fiziki kondisyonun yetersiz ve yarışma sırasında dikkatsiz olduğunu düşünen en başta Atakan olmak üzere diğer takım arkadaşları, adaya uyum konusunda da sorun yaşadıklarını düşündükleri Yunus’u çoktan gözden çıkarmışa benziyor. Öte yandan Ünlüler takımında Tuğba Özay’ın bu hafta dokunulmazlık almazsa eleme potasına girmesi kaçınılmaz görünüyor. Atakan ve taraftarları en başta Yunus Günçe, Yılmaz Morgül ve Tuğba Özay’ı adadan göndermenin planlarını yapıyorlar.

Nagihan’ın ise saf değiştirmesi hem sosyal medyada hem de ada hayatında büyük çalkantıya sebep oldu. Başarıya giden yolda her yol mübahtır düsturu ile hareket eden Nagihan’ın tek hedefi ise finali görmek ve şampiyon olmak. Tabi Nagihan’ın SMS oylarının Atakan kadar çok olmadığını da hatırlatmakta fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu