SurvıvorYazarlarımız

Survivor’da işler kızıştı, Gizem Kerimoğlu ile Nihal eleme potasında

Survivor başladığından beri en çekişmeli konsey bu gece gerçekleşti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllülerde kişisel dokunmazlığı İbrahim kazandı. Konseyde Gönüllüler takımının tamamı Semih’e yakınlığından dolayı Gizem Kerimoğlu’nu yazarak eleme potasına soktular. İbrahim ise bir isim söylemek zorundaydı ve Nihal’i söyledi. Peki şimdi ne olacak, Gizem Kerimoğlu mu yoksa Nihal Candan mı adaya veda edecek.

Gizem kalırsa zafer Semih’in; Nihal kalırsa zafer diğer 7’linin 

Gönülüler takımı kendi içinde de ayrı bir survivor yaşıyor. Konseyde takımın iki grubundan birer kişi uçurumun kenarına kadar geldi. Eğer Semih ile adada arkadaş olan ve birlikte karar alıp dokunulmazlık oyununda oynamak istemeyen Gizem Kerimoğlu halk oylamasında Nihal’den daha fazla oy alır ve adada kalırsa zafer bir anlamda Semih Öztürk’ün olacak.

Semih fanları Gizem’e oy vermiş midir?

Eğer yapılan halk oylamasında Semih taraftarları Gizem Kerimoğlu’na oy vermişlerse Gizem adada kalmaya devam eder. Gizem Kerimoğlu her ne kadar adada takımından 7’liyi karşısına almış olsa da Semih’in yanında olmakla da milyonları arkasına almış olabilir.

Nihal Candan’ı fanları kurtarır mı?

Özellikle İşte Benim Stilim yarışmasında her dem fanlarından, hayranlarından dem vuran Nihal Candan’ı bakalım bakımsız, günlük haliyle de fanları destekleyecek mi? Adaya geldiği ilk andan itibaren fiziki olarak güçlü olmadığını belirten Nihal bugün de konseyde yine akıllara zarar bir açıklama yaptı:

“Ben hiçbir zaman kas gücüme güvenmem, beyin kasıma güvenirim. Semih’e de bunu öneririm.” diyen Nihal’e Semih’in “Hey Allahım” tarzı hareket yapması yine bu süper ikilinin sosyal medyada gündeme gelmesine sebep oldu. Nihal’in de tıpkı Gizem Kerimoğlu gibi artık oylamadaki sıralamasının yüksek olmasını beklemekten başka yapacak bir şeyleri yok.

Survivor eleme sonuçlarının yarın açıklanması bekliyor. Gelişmelerle medyabey.com’da özgün yorumlarla sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu