Televizyon

Survivor’da Kuzey Kıbrıs biletini alan isim kim oldu?

Survivor 2016 Kuzey Kıbrıs biletini alan ilk isim belli oldu. Avatar Atakan ve Serkay Tütüncü arasında geçen kıyasıya rekabeti Serkay Tütüncü kazandı. Survivor 2016 final oyununda Nagihan, Semih’le birlikte elemeye çıkacak.

Atakan, Serkay ile final yarışması yaptığı için yarı finale yükseldi. Kuzey Kıbrıs’ta ilk olarak Damla, Nagihan ve Semih yarı final için yarışacak. Bu isimlerden biri yarı finalde Atakan’ın rakibi olacak. Kazanan ise Kuzey Kıbrıs’ta yapılavak finalde Serkay ile yarışacak.

SURVİVOR’DA ELEMEYE KİMLER KALDI?

Dün akşam ekrana gelen son bölümde dört yarışmacı karşı karşıya geldi. Survivor’da büyük Kıbrıs finali öncesi dün akşam oynanan final oyununda Nagihan, Semih’le birlikte elemeye çıkan ilk isim oldu. Survivor’ın bu akşamki yeni bölümünde bir oyun daha oynanacak ve kaybeden üçüncü isimle birlikte 27 Haziran’da SMS oylamasına gidilecek.

Survivor’un büyük finaline 5 gün kala finalist ve yarı finalistleri belirleyecek oyunların ilk turu oynandı. Birinci olan ismin direkt final koltuğuna oturacağını, ikinci olan ismin yarı finalist olacağını üçüncü ve dördüncü olan isimlerin ise Semih’le oylamaya çıkacağı büyük final oyununun ilk turu oynandı. Survivor’da Atakan, Serkay ve Damla tur atladı.

Survivor’un son bölümünde final için büyük heyecan yaşandı. Final oyununda birbirleriyle kıyasıya yarışan Nagihan, Serkay, Damla ve Atakan izleyenleri ekrana kilitledi. Atakan ve Serkay yarışmalarda 10 sayıya ulaşarak yarı finale çıktılar. Sona kalan Nagihan ve Damla’dan biri yarı finale kalacak diğeri ise elenerek oylamaya gidecekti. Nagihan ve Damla arasında geçen amansız mücadelenin galibi Damla oldu. Böylelikle Survivor’da üzülen taraf Nagihan oldu. Atakan, Serkay ve Damla ise tur atladı. Yarın finalin ikinci turunda bu 3 isim birbiriyle karşı karşıya gelecek. Bir kişi final koltuğuna otururken, bir kişi yarı finalist olacak. Nagihan ise, Semih ve elenen 3. kişiyle birlikte oylamaya çıkacak.

Nagihan yeni kuralları yanlış anlayınca olanlar oldu

Nagihan Survivor’dan elendiğini sandığı için gözyaşlarına boğuldu. Nagihan’ın üzüntüsü ilginç sahnelerin yaşanmasına neden oldu.

Atakan, Serkay ve Damla’ya geçilen Nagihan oyunu kaybedince Survivor’dan elendiğini düşündüğü için ağlamaya başladı. Gözyaşlarına engel olamayan Nagihan, durumu oyun sonrasında Acun Ilıcalı’nın yaptığı konuşma sonrası anladı. Nagihan, bu kez de sevinç gözyaşlarına boğuldu.

Ilıcalı, final oyununda birinci olan yarışmacının direkt final koltuğuna oturacağını, ikinci olan ismin yarı finalist olacağını üçüncü ve dördüncü olan isimlerin ise Semih’le oylamaya çıkacağını açıkladı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu