SurvıvorTelevizyon

Survivor’da Meryem’e diskalifiye şoku…

Survivor heyecanı TV8 ekranlarında devam ediyor. Meryem Kasap, Survivor’dan neden diskalifiye oldu? Survivor’da ünlüler takımından kim gönüllülere geçecek? İşte Survivor’da en son yaşanan gelişmelerle ilgili detaylar…

Survivor’dan diskalifiye haberleri gelmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı, son olarak Meryem Kasap’ın yapılan değerlendirmeler ve yarışmacının kararı ile diskalifiye olduğunu açıkladı. Ayrıca ünlülerden birinin gönüller takımına geçeceğini duyurdu. Peki, Meryem Kasap Survivor’dan neden diskalifiye oldu? Survivor’da ünlüler takımından kim gönüllülere geçecek?

Survivor yarışmasında meydana gelen sakatlıklar nedeniyle diskalifiyeler yaşanıyor. Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Meryem Kasap’ın zorunlu nedenle diskalifiye olacağını bildirdi. Ilıcalı, diskalifiye olan Meryem’in yerine ünlüler takımından bir kişinin transfer olacağını açıkladı.

GÖNÜLLÜLER’E KİM KATILACAK?

Meryem’in diskalifiye olması sonrasında gözler Ünlüler takımına çevrildi. Ünlülerden Gönüllüler takımına bir kişinin transfer olacağını açıklayan Acun Ilcalı, bu yarışmanın kim olduğunu ise henüz söylemedi.

SURVİVOR MERYEM KİMDİR?

Üç kardeşin en küçüğü olan Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 tarihinde Trabzon’da dünyaya geldi. İlkokulda okurken 3 yıl tiyatroyla ilgilendi. Sporla tanışması lise yıllarına dayanıyor. Lise takımında 2 yıl hentbol oynayan Meryem Kasap, daha sonra bireysel spor yapma kararı aldı ve atletizme yöneldi. Bu spora ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşıyla başladı. İki-üç yıl yıl bu branşı yaptıktan sonra yaşadığı bir sakatlık sonucu branş değiştirmek zorunda kaldı ve 400 metre branşına geçti. Bu dönem içinde lise öğrenimini tamamladı.

Lisansını ise Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu bölümünde tamamladı. 400 metrede 1 yıl içinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştı ve milli takıma seçildi. Ülkesini sayısız şampiyonada temsil eden Meryem Kasap, Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda madalya getirdi. 12 yıllık spor hayatının, 8 yılı milli takım sporcusu olarak geçti. Şu an hala aktif spor hayatına devam eden Meryem Kasap, fitness eğitmenliği ve Personal Trainer’lık yapıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu