Televizyon

SURVIVOR’DA MUSTAFA TOPALOĞLU SÜRPRİZİ

mustafa-

Destekten TR

Survivor’da bu kez elenen ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu oldu. 

Destekten TR

MUSTAFA TOPALOĞLU ELENDİ !

Destekten TR

SHOW TV ekranlarında yayınlanan; Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de şartlar giderek zorlaşıyor ve heyecan tırmanmaya devam ediyor. Bu hafta yapılan ada konseyi sonrasında elenmesi için Mustafa Topaloğlu ve Cevher’in adı yazıldı. Yapılan sms oylamasıyla da adaya veda eden isim Mustafa Topaloğlu oldu.

DOKUNULMAZLIK SEMBOLÜ
Bu hafta düzenlenen dokunulmazlık sembolü oyunu, yarışmacıları bir hayli zorladı. 2 aşamada yapılan oyunun 1’nci aşamasında silindir şeklindeki kütüğün üzerindeki tahtaya çıkabn yarışmacılar, yanlardan sarkan halatlardan tutarak dengede kalmaya çalıştı. Bu yarışmayı bitirebilen Hasan ve Nihat daha sonra 2’nci aşamaya geçti. Tahta barçalarından en yüksek kuleyi yapmaya çalışan 2 yarışmacı, tahtaların devrilmemesi için mücadele etti. Bu yarışmayı da kazanan Nihat, dokunulmazlık sembolünü almaya hak kazandı.

ANNELERİNE GÖRÜNTÜLERİNİ YOLLADILAR
Dokunulmazlık sembolü oyununu kazanan Nihat, beraberinde Anıl ve Hasan’ı alarak annelerine kendi video ödülünü gönderdi. Duygusal anlar yaşayan 3 yarışmacı, göz yaşlarını tutamadı.

KONSEY ÖNCESİ DUYGUSAL ANLAR YAŞADI
Ada konseyinde konuşan Mustafa Topaloğlu, duygusal bir konuşma yaptı. İnsanlık için dua ettiğini söyleyen Mustafa Topaloğlu; “Kafamdan çok değişik duygular yansıdı. Ülkemizi düşündüm. 25 yıldır tüm insanlarımız için dua ediyorum. İyi dilek ve temennilerde bulunuyorum; gece-gündüz. Dünya insan ve canlıları için de iyi dilek ve temennilerde bulunuyorum. İnsan ruhu ve benliği kainatın içerisinde bir güneş gibidir. Güneş bize ne kadar uzaksa o kadar yakın. Benliğimiz de bize ne kadar yakınsa o kadar uzak olmalı. Benliğimizi 1 milimetre öne aldığımız gibi, güneşin öne geldiğinde dünyayı yakacağı gibi o benlik bizi yakar diyorum. Ülke insanlarından, bu benlik açısından kurtulmalarını onu 1 milimetre öne almamalarını rica ediyorum. Görecekler ki 1 yıl içerisinde Allah’ın bereketi ülkemize yağacak. Dünya ülkeleri arasında çok farklı bir konuma geleceğiz. 30 yılın karşılığı tek birşey istiyorum insanlarımızdan. Bu benliklerini geri çeksinler. Çünkü onları yakar. Ruhlarının derinliğinde kalsın. Yardıma ihtiyacı olanlara yardım edelim” dedi.

MUSTAFA TOPALOĞLU ELENDİ
Ada konseyinde sms oylarıyla kimin elendiği belli oldu. Cevher ve Mustafa Topaloğlu arasında yapılan oylamayla adaya veda eden isim Mustafa Topaloğlu oldu. Mustafa Topaloğlu elenmesinin ardından; “ Arkadaşlarıma, kardeşlerime başarılar diliyorum. Bence en adaletlisi oldu. Yaşı gelen gençlere sırasını verecek. Onlar yarıştıkça ben ruhumla onlarla yarışacağım. Allahım layık olanı şampiyon yapsın” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR