SurvıvorTelevizyon

Survivor’da Nisa Acun Ilıcalı’nın hışmına uğradı

Survivor 2020’de Acun Ilıcalı, toplanacak olan 2. dönemin ilk ada konseyinde takımlarla ilgili değişikliklerin olacağını duyurdu. Dün akşam yayımlanan 45. bölümde ise Survivor’da Nisa krizi çıktı. Nisa, oyunda yer almak istediğini söyleyince Acun Ilıcalı’nın hışmına uğradı.

“Yasin sinir krizi geçirdi”: Acun Ilıcalı, ödül oyununu kazanan takımın birleşme partisinin bir gün daha devam edeceğini belirtirken, gönüllüler takımından Nisa maça çıkmayınca, takım arkadaşı Yasin, sinirlerine hakim olamadı.

Nisa’nın oynamak istememesi üzerine ünlülere seçme hakkı verdi. Olaya tepki gösteren Yasin’in ise “Bu kız bir şeye takıldı mı trip yapar. Sinir oluyorum bazen. Ne gerek var ilk ben oynayacağım diye denilmesine” sözlerini sarf etti.

Survivior 2020’nin 13 Nisan Pazartesi ekrana gelen yeni bölümde birleşme partisi sonrasında yarışmacılar yeniden ödül oyunu için mücadele etti.

Survivor’da voleybol maçını kazanan takım, birleşme partisinde kaldığı eve bir kez daha gidecek. Oyunda sonra hemen eve gidecek olan takıma akşam güzel bir yemek verilecek. Evde keyif sonrası yarın sabah kahvaltı yapacak. Yani kazanan takımın birleşme haftası devam edecek.

“Yasin ve Cemal arasında gerilim”: Oyunda setlerde 4-2 gönüllüler önde iken kaybedilen bir sayı sonrasında Yasin, arkadaşlarına sert tepki gösterdi. Bunun üzerine Cemal Can da Yasin’in sözleri sonrasında “Sen kal ben çıkıyorum” diyerek karşılık verdi.

“Ödül oyunundan kim galip ayrıldı”: 13 Nisan 2020 Survivor 45. bölümde ise takımlar, kumda voleybol oynayarak ödülü kazanmak için mücadele etti. Voleybol oyununda takımlar, üçer kişilik takımlar ile sahaya çıktı. Beş sayı alan takım bir puan kazanmış oluyordu.

Bu şekilde 10 puanı toplayan takım, oyunu kazanmış oldu. Gerilimin, tartışmanın yoğun, heyecanın yüksek olduğu Survivor voleybolu ödül oyununu kazanan takım gönüllüler takımı oldu.

“Acun’dan Nisa’ya sert tepki”:

Zorlu mücadeleden galip çıkan takım gönüllüler oldu. Ancak oyunda yarışmak istemeyen, benchte oturan ve arkadaşlarına destek vermeyen Nisa’ya Acun Ilıcalı, çok sert çıktı.

Oyun sonrasında gönüllüler takımını mücadelesinden dolayı kutlayan Acun Ilıcalı, Nisa’nın yaptıkları için ise “Ben Survivor’da sakatlıktan dolayı oynayamayanı gördüm, takımla çok ciddi problemi olup oynamayanı da gördüm.

Ancak böylesini ilk defa gördüm. Çok takımsal bir hareket olmadı bu yaptığın. Bu çok normal bir hareket değil. Senin yüzünden zora düşen bir takım var. Çırpınan arkadaşların senden bir destek göremedi” ifadeleriyle sert tepki gösterdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu