SurvıvorTelevizyon

Survivor’da oyuncu Seda, 3 sporcuya karşı duramadı!

Survivor 2017’de dün gece yaşanan 2. eleme gecesinde oyuncu Seda Demir Dominik’ten ayrıldı. Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef karakteri ile akıllara kazanan Seda gözyaşlarını tutmaya çalışsa da yaşadığı hayal kırıklığını kelimelere dökmeyi başardı. Denisa, Sadin Bakır ve Sabriye Şengül ile eleme potasına çıkan oyuncu Seda Demir, karşısındaki 3 sporcu karşısında izleyici oyları ile yenildi.

Survivor’da bu hafta ikinci eleme heyacanı sonuçları yaşandı. Hem ünlülerden hem de gönüllülerden ikişer kişi eleme potasına çıkmıştı. Ancak kaybeden ünlülerden Seda Demir oldu. Yine ünlülerden potaya çıkan ve adı İlhan Mansız tarafından söylenen Sabriye Şengül adadan finali görmeden gitmeyeceğini vurguladı.

Gönüllüler takımına yedeklerden katılan Sadin Bakır ise arkadaşlarının adını yazmasına bir türlü hazmedemediğini ve oyunlarda performansını bir haftada tam olarak gösteremediğinin söylenmesine içerlediğini belirtti.

Adada çıkışları ve kulisleri ile tanınan Denissa ise bu hafta da deyim yerindeyse “yırttı”. Gönüllüler adasında tepkileri üzerine çeken Denissa’nın dokunulmazlık oyunları kaybedilirse daha çok kez potaya gireceğini tahmin ediyoruz.

Seda Demir kırgın, kızgın ama “Ağlamayacağım” dedi

Ağlamaktan nefret ettiğini belirten ve özel hayatında da ağlamayı sevmediğini söyleyen Seda Demir, konseydeki son konuşmasında da direndi ve gözyaşlarını tutmayı zorlukla da olsa başardı. Acun Ilıcalı’ya alttan mesaj veren Seda Demir, Survivor’ın kendisinin uzun yıllardır hayali olduğunu defahatle vurguladı. Bir iki ay kendisine gelmesinin çok zor olduğunu belirten Seda Demir, adaya faydalı olduğunu ve adadaki her saniyeden müthiş zevk aldığını belirtti. Daha önceki röportajlarda ise arkadaşları ise Seda’nın Survivor’ı bir tatil yeri gibi algıladığını ve onlar çalışırken sürekli denizde yüzdüğünü belirtiliyorlardı. Acun Ilıcalı ise inşallah yine görüşeceğiz diyerek Seda’ya teselli verdi. Kimbilir belki de Seda Demir’i ilerleyen zamanlarda TV8 bünyesinde başka başka programlarda görebileceğiz…

Başa dön tuşu