SurvıvorTelevizyon

Survivor’da Sabriye Şengül bombası

Acun Ilıcalı’dan ilginç hamle… Survivor’un eski izlenme oranlarının altına düşmesi Acun Ilıcalı’yı harekete geçirdi. Ilıcalı, Survivor’a damga vuran Sabriye Şengül kartını masaya sürmeye hazırlanıyor. Sabriye Şengül Survivor Türkiye kadrosuna dahil edildiğini duyurdu.

Ilıcalı, Türk takımına sürpriz bir ismin katılacağını duyurmuştu. O isim belli oldu. ‘Zorlu bir sezondayız. Yunan takımına önemli bir takviye geliyor. Dalaka gelecek, önümüzdeki günlerde. Dünya çapında bir yarışmacı geliyor. Bizim takımımıza da sürpriz bir isim gelecek’ diyen Acun Ilıcalı herkesi heyecanlandırmıştı.

SABRİYE SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Acun Ilıcalı, Türk takımına katılacak kişi için herhangi bir ipucu vermedi ama Sabriye Şengül, Survivor’da Türk takımına katılacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Güzel haberi sevenleriyle paylaşan Şengül, ‘Survivor’a gitmem benim için de sürpriz oldu. Parkurlarda elimden gelen rekabeti göstereceğim. Maçlarım için çıkınca kampa gireceğim. Merak etmeyin, sizleri seviyorum’ ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu