SurvıvorTelevizyon

Survivor’da Sabriye şoku… Suya daldı ama sonrası herkesi korkuttu

Survivor Türkiye-Yunanistan’ın 4 Mart tarihli bölümündeki ödül oyununda suya kontrolsüz düşen Sabriye, çok önemli bir kaza yaşadı. Sabriye’nin sudaki görüntüsü izleyenleri korkuttu. Tüm yarışmacılar suda durmaya çalışan Sabriye’yi kurtarmak için adeta seferber oldu.

SABRİYE BU KEZ KORKUTTU

Tv8’in ilgiyle izlenen yarışması Survivor Türkiye Yunanistan, önceki akşam on dokuzuncu bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kıran kırana mücadelelerin yaşandığı bölümde Sabriye’nin geçirdiği kaza ise hem yarışmacıları hem de ekran başındakileri korkuttu.

Survivor’un 4 Mart akşamı yayınlanan bölümünde ödül ve sembol oyunu heyecanı vardı. Ödül oyununda Yunan takımı ile başa baş bir mücadele gösteren Türk takımı, sembol oyununda ise kendi içlerinde mücadele verdi. Sembol oyununda erkek mücadelerinin kazananı Hakan, kadın mücadelesinin kazananı ise Büşra oldu.

Ödül oyununda ise yarışmacılar patates, kola ve et döner içeren döner menüsü için su parkurunda efor sarfettiler. Ancak yarışma sırasında Sabriye, talihsiz bir kaza geçirdi. Dalaka ile karşı karşıya gelen yarışmacı, suya ters düşünce belinden sakatlandı. Sabriye’nin sakatlandığını gören diğer yarışmacılar, hemen suya atlayarak yardıma koştular.

ILICALI: “SABRİYE’NİN VELİSİ GİBİ OLDUM”

Öte yandan Survivor Panorama programına konuk olan Acun Ilıcalı, kendisine Sabriye ile ilgili bir soru yöneltilince, “Sabriye’nin velisi gibi oldum.” demişti. lıcalı, “Yunan seçmesine biz dahil olmadık. Orada da bir yapım ekibi var. Buradaki ana amaç, bu takımların denk olması. Bu 2 kadro dengeli olacak. Eğer bir takım arasında dengesizlik olursa, daha zayıf takım transfer yapabilir dedik…

Onlar Dalaka’yı getirdi. Survivor’da en önemli konu şu, biz Survivor’da en iyileri bir araya getirmedik. Biz de eski bir yarışmacı getirecektik. Sabriye de çok istekli görünüyordu. Biz de Sabriye’yi getirdik” ifadelerini kullanmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu